24.10.2021

יום ראשון

היועץ המשפטי החדש של עיריית כרמיאל עו"ד מאיר עובדיה (צילום: דוברות עיריית כרמיאל)

עו"ד מאיר עובדיה מונה ליועץ המשפטי של עיריית כרמיאל

עו"ד מאיר עובדיה , נבחר לתפקיד היועץ המשפטי של עיריית כרמיאל מבין 37 מועמדים ומועמדות, שהגישו את מועמדותם ומועמדותן ונבחנו בשני סבבים בפני ועדה שהוקמה לתפקידים סטטוטוריים בהנחיות משרד הפנים. הוועדה המורחבת החליטה מבין המועמדים להעלות את 3 הטובים ביותר לראיון נוסף לאחריו נבחר עו"ד מאיר עובדיה, שיחליף את היועץ המשפטי הוותיק של העירייה עו"ד שלמה גבע הפורש לגמלאות בתום 35 שנות עבודה בעירייה. ראש העיר משה קונינסקי ברך את עו"ד מאיר עובדיה ואיחל לו הצלחה רבה בתפקידו והודה ליועץ המשפטי היוצא עו"ד גבע על עבודתו רבת השנים בעירייה.

עו"ד מאיר עובדיה, נשוי + 3 וסבא לנכדה תושב כרמיאל בוגר לתואר ראשון בפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת"א, בעלים של משרד עורכי דין בעיר, המתמחה בתאגידים עירוניים, תכנון ובנייה, מקרקעין, אגודות שיתופיות ועבודה שוטפת מול רשות מקרקעי ישראל ושימש במשך כ-26 שנה , בין השנים: 1995-2021 כיועץ המשפטי של החברה הכלכלית לכרמיאל.

הרכב הוועדה בדין לבחירת היועץ המשפטי כללה את ראש העיר משה קונינסקי, סגן ראש העיר פנחס סירוקה , מנכ"לית העירייה ד"ר שולה מנחם , נציגת משרד הפנים – היועצת המשפטית של עיריית חיפה עו"ד ימית קליין , נציג ציבור – חבר מועצת העיר מטעם האופוזיציה אבי קוריאט.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות