24.06.2021

יום חמישי

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

עובדי העירייה פועלים לניקוי מערכות הניקוז מכמויות סחף גדולות שנסחפו אליהן בעקבות הגשמים העזים

במהלך חודשי הקיץ ביצעה העירייה שורה ארוכה של פעולות היערכות לקראת החורף • במסגרת זו נוקו אלפי פתחי ותעלות ניקוז, נבדקה תקינות מערכות השאיבה והחיישנים במעברים התת קרקעיים ונגזמו עצים יבשים ומסוכנים , שעלולים לקרוס כתוצאה ממשבי רוח עזים

הגשמים העזים הפוקדים את האזור , לאחר הפוגה ממושכת בגשמים, מביאים עמם סחף רב של בוץ, אבנים, חומרי חציבה, עלים וחומרים נוספים אשר נסחפים בעוצמה רבה למערכות הניקוז וגורמים לסתימתם.
על מנת למנוע ככל הניתן את סתימת המערכות ופתיחתן בעת הצורך, פועלים עובדי מחלקת הניקוז בימים אלה בכוחות מתוגברים בכל שעות היום.    

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה


ראש מנהל התפעול אוהד דורפמן, אשר מוביל את היערכות העירייה בנושא ציין כי פעילות מחלקת הניקוז מהווה חלק מהתמודדות העירייה עם פגעי מזג האוויר.  הפעילות מתבצעת בהתאם לרמות כוננות המותאמות מדי יום במהלך תקופת החורף לתחזיות השירות המטאורולוגי.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מה יגידו השכנים ?

התערוכה מה "יגידו השכנים" המוצגת כיום במוזיאון העיר שבמושבה הגרמנית כחלק ממוזיאוני חיפה. לקראת סיומו של חודש הגאווה, אתר כרמליסט ערך ביקור בתערוכה והתרשם מהסיפורים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות