04.07.2022

יום שני

עבודת השליחים החדשה של רון

תקופת הקורונה שינתה את אורח החיים של הרבה אנשים בארץ. מי שהיה רגיל לקום בבוקר למקום עבודה קבוע, נאלץ לצאת לחל"ת, פוטר מהעבודה, או שעבד מהבית. החיים קיבלו תפנית דרמטית, גם עבור מי שלא נדבק בחיידק. שמי אמנון רודס חוקר פרטי, ואני רוצה לספר לכם על מקרה שרק לפני כמה חודשים הגיע אליי. רון ודנית נשואים כבר 8 שנים. יש להם שני ילדים חמודים בני 7 ו-4, הם גרים בשכונה חדשה באחת הקריות, וסה"כ מסתדרים יפה עם המשכנתא ועם ההוצאות של זוגות צעירים. רון, מתכנת בכיר, התבקש לצאת לחל"ת, במשך כמה חודשים כשהמדינה נכנסה לשורה של סגרים. מכיוון שמקום שהוא היה עובד חדש, הוא היה הראשון שיצא לחל"ת. עבור המשפחה הצעירה, החופשה המאולצת של רון הייתה מכה כלכלית של ממש. מחוסר ברירה, רון קנה אופניים חשמליים והחל לעבוד כשליח של וולט. דנית, שהתחילה לעבוד מהבית, ממשרד רואי חשבון שהיא הייתה אחת העובדות הבכירות שלו, התרגלה שרון נמצא מחוץ לבית בשעות לא שגרתיות.

היא פנתה אל משרדי, אמנון רודס חוקר פרטי, כאשר באחד הימים, כשהיא יצאה לקניות לסופר מעט מרוחק מהבית, היא ראתה את האופניים של רון, מחוץ לבניין רב קומות, בשכונה אחרת של עירן. היא החליטה לחכות לרון, כי כמה זמן לוקח למסור הזמנה של אוכל? אחרי כחמש דקות, כשרון לא הגיע לאופניים, ולא ענה לטלפון שלו, דנית התחילה לחשוד, שהשליחות של רון, אולי לא באמת שליחות. היא חיכתה עוד חמש דקות, ואחרי רבע שעה של המתנה, החליטה להמשיך בתכניות שלה. אבל, למחרת היום היא הגיעה אליי. קיבלתי ממנה את כל הפרטים שהייתי צריך, והבטחתי לחזור אליה ברגע שיהיה לי מה לדווח.

מדי יום הייתי עוקב אחרי רון, בדיסקרטיות מרבית, כי בכל זאת, רכב שעוקב אחרי אופניים חשמליים עלול למשוך תשומת לב, אז שמרתי את המרחק הנדרש ונסעתי אחריו. מדי יום, הוא היה נעצר באותה כתובת שעליה דנית סיפרה ורק אחרי חצי שעה הוא היה יוצא מהמקום. תמיד באותה השעה, בשעות הצהריים. הגיע הזמן לבדוק מי גר באותה הכתובת. 

עברתי על תיבות הדאר, כארבעים, וניסיתי להבין למי רון מגיע מידי יום. באחד הימים, נכנסתי מיד אחריו וראיתי שהוא לחץ על הקומה החמישית. לאחר שבדקתי מי הם הדיירים בקומה החמישית, גיליתי שרון מגיע למשפחת נופר, עמית ודניאל (שמות בדויים). עם המידע הזה הלכתי לבדוק במקורות שלי, מי הם בני הזוג. אחרי בדיקה קצרה, התחלתי לנחש מדוע רון מגיע לשם מדי יום. מצויד בתמונות ובמידע שאספתי החלטתי שהגיע הזמן לדבר עם רון ולשמוע מפיו למה הוא מגיע מדי יום לדירה של משפחת נופר.

החלטתי שאני לא אפריע לרון בזמן העבודה, אלא אחכה לו כשהוא מגיע הביתה בערב. ראיתי שהוא מחנה את האופניים וניגשתי אליו. הצגתי את עצמי, אמנון רודס חוקר פרטי, וביקשתי שיתלווה אליי לספסל בגן  שליד ביתו. שמרנו על המרחק הנדרש וגם הקפדנו על חבישת מסכות. בכל מקרה, זמן קורונה, חייבים לשמור על ההנחיות. הראיתי לו את התמונות ואת המידע שאספתי וחיכיתי לתגובה שלו.

ישבנו על הספסל, וראיתי כמה רון נבוך מכל הסיטואציה. בסוף הוא התחיל לספר לי למה הוא מגיע מדי יום למשפחת נופר. הוא סיפר לי, שלפני שהוא הכיר את דנית, הוא יצא עם בחורה שעסקה ברפואה אלטרנטיבית ורפואה סינית. היא עבדה כמעסה רפואית באחד מקופות החולים, והיום היא נחשבת לשם דבר בתחומה. שמה, דניאל נופר, נשואה היום לד"ר עמית נופר, מנהל מרפאה בקופת חולים באזור חיפה. באחד הימים, כאשר רון הביא לבית המשפחה ארוחה משפחתית שהזמינו, רון, שדניאל מיד זיהתה אותו,  הוזמן להיכנס לביתם, ועלה הרעיון שרון יתחיל לעסוק בתחום שעסק בו בעבר, תחום העיסוי. למרות שהוציא תעודת מעסה לפני הרבה שנים, כשהשתחרר מהצבא אחרי שירות כחובש קרבי, רון לא עשה שימוש בתעודה שלו. דניאל הציעה לרון, להציע את שירותי העיסוי שלו, במקום לעבוד בשליחויות והיא הציעה גם את עזרתה למצוא לו לקוחות באופן מיידי. 

הביקורים היומיים היו למען היכרות עם  כמה שיטות עיסוי שרון לא הכיר וריענון של השיטות המוכרות. לפעמים גם בעלה של דניאל היה במקום, וגם ילדיהם הצעירים, היו שם כל הזמן. לא היה מקום לחשוב על בגידה, במיוחד שרון הסביר לי עד כמה הוא אוהב את אשתו ומעריך את ההשקעה שלה בזוגיות ובטיפול בילדים. נפרדנו בהחלקת מרפקים, כל אחד לדרכו. סיכמתי עם רון, שקודם אני אעדכן את דנית בממצאים שלי, ואז, הוא יוכל לגשת אליה ולספר לה בעצמו על השינוי בתחום העיסוק שלו.

דיברתי עם דנית, סיפרתי לה שגיליתי את הסיבות למה האופניים של רון עמדו במקום שהיא מצאה אותם, ושממתינה לה הפתעה נעימה כשהיא תשוחח איתו. ואכן, למחרת היום, היא עדכנה אותי שרון שוחח איתה, וכבר עכשיו הם יוצרים קשר עם מטופלים פוטנציאליים לעיסויים ושאחרי שיוסרו הסגרים הם יגיעו לביקור אצל משפחת נופר.

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

תחנת משטרה נחנכה באיבטין

משטרת ישראל / מחוז חוף ערכה הערב (א') טקס חנוכת נקודת משטרה ביישוב הבדואי אבטין בעמק זבולון. הטקס נערך במעמד השר לביטחון הפנים חה"כ עמר

חדשות חיפה

מתחמי מחזור חדשים בנהריה

נהריה ממשיכה את מהפכת המחזור. מתחם מחזור חדש הוצב ברחוב שפרינצק הכולל את כל סוגי פחי המחזור ובעקבותיו יוצבו יותר מ-30 מתחמים דומים בכל רחבי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות