15.06.2021

יום שלישי

קרדיט – צילומים אלי דדון

עובדים ללא הפסקה: כ-400 חולים טופלו במחלקות הקורונה של בי"ח כרמל חיפה

קרוב ל 400 חולים כבר אושפזו וטופלו במחלקות הקורונה של בית החולים כרמל אבל מסירותם של העובדים לא נשחקה. עשרות רופאים אחים ואחיות וצוות רפואי רב עובדים 24/7 במחלקות הקורונה של כרמל וכולם מעניקים את הטיפול המסור ביותר למטופלים באהבה רבה. בין הרבים המרגישים ומעריכים את הטיפול אותו מעניקים הצוותים בכרמל נמצא גם רפיק חלבי ראש מועצת הישוב דלית אל כרמל. במכתב אישי למנהל ביה"ח כרמל ד"ר אבי גולדברג אותו ממען ראש המועצה גם לשר הבריאות ח"כ יואל אדלשטיין, למנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי וליו"ר ועדת הקורונה בכנסת ח"כ יפעת שאשא ביטון כותב ראש המועצה חלבי.

" לכבוד ד"ר גולדברג מנהל כרמל הרשה לי בשם דלית אל כרמל, הישוב השכן לבית החולים להביע את הערכתנו והוקרתנו הכנות והחמות על התפקיד החשוב שאתם ממלאים במלחמה בקורונה.

הפנים היפות של החברה הישראלית: מסירות יוצאת דופן מצד צוותי הרפואה בבי"ח כרמל

חולים תושבי היישוב שאושפזו בביה"ח מציינים בגאון את המסירות שלכם ואת ההקרבה של צוותי הרפואה. אתם הפנים היפות של החברה הישראלית הלוחמים האמיצים העומדים על משמר בריאות החברה.

אני פונה לשר הבריאות ולמנכ"ל המשרד כמו גם ליו"ר דירקטוריון מפעל הפיס לתמוך בבית החולים כדי לפתוח עוד מסגרות לטיפול בקורונה . אודה לך, כותב ראש המועצה חלבי למנהל כרמל אם תעביר את תודתי לכל עובדי בית החולים ".

ד"ר גולדברג הודה למר חלבי על מכתבו החם ומלא ההוקרה ועדכן אותו כי המכתב יעבור לידיעת העובדים.

ד"ר סלים חלבי מנהל המרכז לרפואה דחופה ( חדר המיון) של כרמל שהינו גם תושב הישוב דלית אל כרמל אומר כי " גם אני כעובד בבית החולים כרמל וכתושב ביישוב, מרגיש את החום וההערכה מכל תושבי היישוב המגיעים אלינו לטיפול.

ייחודו של ביה"ח כרמל הוא ברב תרבותיות היפה שלו מגיעים אלינו מטופלים מכל הכפרים ומכל יישובי העוטף של חיפה והצפון וכולם מתקבלים אצלנו באהבה כשהצוותים שלנו מעניקים את הטיפול הטוב ביותר האפשרי לכל מטופל ומטופל.

גם במסדרונות בית החולים ניתן לחוש ברב תרבותיות היפה שלנו בכרמל כשרופאים אחיות ואנשי צוות רפואי מכל הדתות והאמונות מעניקים טיפול איכותי ושוויוני לכל אדם ולכל מטופל הזקוק לעזרה.

כולנו בביה"ח כרמל ובשאר בתי החולים בחיפה נמצאים כעת בשעה קשה של לחצים ועומסים בגלל הקורונה אומר ד"ר חלבי אבל רוחם של הצוותים שלנו איתנה ואנחנו נמשיך להעניק את הטיפול הטוב והאיכותי ביותר לכל מטופל שיבוא בשערי בית החולים כמו שאנחנו רגילים כאן בכרמל ".

קרדיט כללית

בצילומים: ד"ר גולדברג , ראש המועצה חלבי וצוות טיפול בקורונה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות