16.05.2022

יום שני

צילום: בראון צילום

סקר שערך משרד הבינוי והשיכון קובע: כרמיאל נמצאת בראש רשימת הערים עם 93% של זוכים שבחרו לגור בדירה שזכו בה במסגרת מחיר למשתכן

מתוצאות הסקר שערך משרד הבינוי והשיכון, עולה עוד כי, כרמיאל נמצאת בראש רשימת הערים המבוקשות ושביעות הרצון של זוגות ומשפחות שזכו בדירות מחיר למשתכן שנערך בקרב יותר מ-12,000 זוכי מחיר למשתכן שכבר קיבלו מפתח לדירה. בנוסף, כ-30% מהזוכים בדירת מחיר למשתכן זכו בדירה בעיר מגוריהם משמע, רוב הזוכים נאלצים לעבור לגור בעיר אחרת. כרמיאל נמצאת בראש רשימת הערים – 93% של זוכים שבחרו לגור בדירה שזכו בה במסגרת מחיר למשתכן.

ראש העיר משה קונינסקי : "אנחנו מברכים על בואן של משפחות צעירות שבוחרות להגיע לכרמיאל, הנמנית על הערים האיכותיות בישראל המצויה בתנופה גדולה והמציעה מערכת חינוך איכותית, שזכתה בפרסי מחוז,
ובכוונתנו לפתח מתחם לתעסוקה ותעשייה חדש, שיכלול 7-9 בנייני הייטק ובית מלון, מוקדי בילוי, תרבות ופנאי ועוד"..

קונינסקי המשיך : "בטרם כניסתי לתפקיד ראש העיר, הבטחתי שאפעל להשארת הצעירים בעיר ולהבאת משפחות לעיר גם באמצעות יצירת מקומות תעסוקה איכותיים ואטרקטיביים והקמת מתחם תעסוקה אמורה לתת את המענה הנדרש ותההווה מוקד משיכה נוסף של משפחות לעיר. אני רואה בסקר הבעת אמון גדולה בעיר כרמיאל".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות