16.05.2022

יום שני

צילום: יחידת הנוער החינוכית עכו

סטודנטים למדו מיחידת הנוער בעכו על העשייה החינוכית הבלתי פורמאלית בעיר

סטודנטים מהמכללה האקדמית "שאנן" נפגשו השבוע עם יחידת הנוער העירונית בעכו במסגרת תכנית הלימודים של החוג לחינוך בלתי פורמאלי במכללה במטרה ללמוד מעשייתה. המפגש התקיים במרכז הפוך על הפוך.

מנהלת יחידת הנוער, קרן גאון-מזוז הציגה סקירה קצרה על העיר עכו והרחיבה על משמעות ופעילות יחידת הנוער. לאחר מכן, התקיים פאנל בו לקחו חלק בוגרי העיר במסגרות בלתי פורמאליות: נוי וקנין, מנהלת התכנית הלאומית 360, שרון תורג'מן עו"ס קהילתית ורכזת מוטב יחדיו, אור אדרי רכז הכנה לצה"ל עירוני, מרגנית חזות מנהלת התכנית הלאומית למצוינות בפריפריה ושרית גרושומוב, רכזת נוער במרכזי הנוער והקהילה.

צוות הפאנל הרחיב על עבודתו היומיומית והדגיש את שיתופי הפעולה והחיבורים הרבים והחשובים עם יחידת הנוער.

בנוסף ציינו,  כי כולם כיום עובדים למען העיר ומעניקים חזרה את מה שקיבלו בתור בני נוער.

בתום הביקור  הסטודנטים נפגשו עם אושרת כהן, מורה מחנכת בקרית החינוך ע"ש ד"ר שמריהו בירן  אשר סיפרה את סיפורה האישי והמעורר השראה. הסטודנטים התרשמו רבות מהעשייה בעיר הן בפן החינוכי והן בפן המקצועי, וכי יום זה היה מאוד משמעותי עבורם.

צילום: יחידת הנוער החינוכית עכו
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות