04.12.2021

שבת

מחמוד ג'אבר באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

סופר ג'אבר

אבינעם פורת

אבינעם פורת

אבינועם פורת מבכירי עיתונאי הספורט בארץ. סיקר 8 אולימפיאדות, מונדיאל ואירועי ספורט בינלאומיים רבים. 40 שנות עיתונות

השחקן הצעיר תושב סכנין גורם לברק בכר כאבי-ראש חיוביים. אם יעשה, עוד צעד או שניים  קדימה, יתן קרב חזק למוחמד אבו-פאני ולרודריגז. מחמוד ג'אבר הופך לדבר חם במכבי חיפה. האם מעכשיו נראה דוניו אחר? יכול להיות

בלי עומר אצילי ורק דקות מעטות של נטע לביא החוזר, משהו השתחרר בנצרה של מכבי חיפה. לא משחק גדול, אבל יכולת לנצל את ההגנה הרכה של הפועל ירושלים. העובדה שהירוקים הבקיעו רביעייה, אמורה להעלות את הביטחון אחרי שכל שער מתוך השישה עד כה, נכבש בשיניים, במאמץ רב ובכדורים חופשיים של אצילי שהם כישרון נטו של שחקן בודד.

הבשורה, איך לא, הייתה ההופעה המצוינת של מחמוד ג'אבר. כבר אחרי המשחק מול פיינורד, הכותרת של "כרמליסט" הייתה ההפתעה הנעימה של ג'אבר. הקשר שחזר מהשאלה בנצרת-עילית, השתלב מהרגע הראשון, בביטחון, חילץ וחילק כדורים מדויקים לחברים. תוסיפו לכף את מבנהו הפיזי המצוין, ותבינו מה היו הסיבות לאופטימיות.

בדיוק חודש עבר מאז. ג'אבר מבקיע צמד, לא פחות, ובישל לחזיזה. הכושר  הגופני שלו מדהים שאפשר לו להגיע ראשון מאמצע המגרש לתיבת ה-5. אפשר לבקש יותר?

אין ספק, ג'אבר הפך לקשר שווה ערך בקישור רב המתחרים של מכבי חיפה. הוא מגוון, יכול לשחק בשמאל בימין, להגן ולתקוף. עוד אין לו את מסירות ה"ראבונה של צארון שרי – אבל כל אחד והייחוד שלו. אפשר להעריך אם וכאשר ישמור על כשירות, ידחוף עוד צעד או שניים קדימה.

גודסווי דוניו- חזר לעניינים באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

עוד שחקן שסימל את שובו לענייניים, דבר שהתבשל כבר זמן רב,  הוא דוניו. היה ברור כ הבצורת היא עניין של זמן. ואתמול, סוף-סוף הוא הבקיע, ובצורה נהדרת, את השער שכנראה הוציא אותו מהמשבר, גם בישל. אסור לשכוח כי השחקן הזה תרם 8 שערים אשתקד לאליפות, כך שיש להרבה מה לצפות.

לברק בכר יש "צרות טובות" בקישור, שגברו  עם החותמת על יכולתו של ג'אבר. יש לו "צרות" כאלה גם בהתקפה, שבה קיבל דוניו מספר נקודות נוספות למעמדו. ויש גם לקוות שבן סהר יצטרף למבקיעים, כשדין דוד, במקרים מסויימים, יהיה כוח משפיע.

בקיצור, גם אם לא התלהבנו , עדיין התרשמנו כי מכבי חיפה תהיה גורם במאבק האליפות, עם סגל שמגלה מפעם לפעם כוחות חדשים.

יהיו גורם מכריע במאבק האליפות למרות יכולת לא מרשימה באדיבות מועדון כדורגל מכבי חיפה

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות