06.08.2021

יום שישי

קרדיט: דוברות כללית

סוגר עגיל חולץ מאוזנה של ילדה בת 4 במרפאת כללית

אמא ובתה  בת ה 4 הגיעה לייעוץ אצל ד"ר לאוניד ליבשיץ במרפאת כללית וסיפרה לו שהסוגר, בצורת פרפר, של העגיל נכנס לתנוך האוזן והתנוך החל להתנפח."אם העגיל חדר לתנוך וקבור בתוך התנוך, צריך להוציא אותו מחשש לזיהום שעלול להתפשט לאפרכסת ולהחמיר את המצב" מסביר ד"ר לאוניד ליבשיץ, מומחה ברפואת אף אוזן גרון.במידה וקיים זיהום, מדובר בניתוח קטן בהרדמה מקומית על ידי זריקה לתנוך האוזן.לדברי ד"ר ליבשיץ "המלצנו לאם לא לחכות עם הפעולה שאנו ממליצים לבצע את הפעולה כעת במרפאה מחשש של הופעת זיהום. 

ברגע שלא התפתח זיהום מדובר בפעולה קלה שאינה אורכת זמן רב כרוך, אך קצת באי נעימות ותו לא."לשמחתנו, במקרה זה המצב היה שונה והילדה שוחררה לביתה לאחר זמן קצר. הסבירו לילדים לא להכניס חפצים לפה ולאף על מנת שלא יבלעו או ישאפו את הגופים הזרים. חשוב ללמד אותם את הסכנות. העיקר שיהיו בריאים. אנחנו כאן בשבילכם" סיכם ד"ר ליבשיץ

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות