27.05.2022

יום שישי

צילום: דוברות עיריית נהריה

סגן שר החינוך ביקר בנהריה

סגן שרת החינוך, ח״כ מאיר יצחק הלוי, נפגש היום (יום ב׳) עם ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, הנהלת העירייה ראש מינהל החינוך והנהלת המרכזים הקהילתיים בעיר.

בביקור הקדיש סגן השרה פרק מרכזי למפגש עם צעירות וצעירים מכל תנועות הנוער בעיר ושמע על הפיתוח והעצמה האישית שחוו בעקבות השתתפותם במסגרות הנוער השונות.

סגן השרה שוחח עם הצעירות והצעירים על הטרדות ברשת, תופעה שהתגברה בשנים האחרונות כחלק מהתפתחות הטכנולוגיות והרשתות החברתיות. סגן השרה סיפר בעת הביקור כי עם היבחרו לכנסת הקים שדולה העוסקת בהגברת המודעות וההסברה בקרב בני הנוער ובקרב ההורים וצוותי החינוך למיגור תופעת ההטרדה ברשת ודיבר על היכולת והתפקיד המרכזי של הנוער להשפיע על נוער אחר בנושא.

ראש עיריית נהריה, רונן מרלי, הציג לסגן השרה את ההתפתחות הרבה בעיר בכלל התחומים ובעיקר בתחומי החינוך הפורמאלי והבלתי פורמאלי, החינוך המיוחד, התרבות, התשתיות, התיירות ועוד. חלק מרכזי הוקדש לפעילות במוסדות החינוך.

רונן מרלי, ראש עיריית נהריה: ״הכל מתחיל בחינוך ואנחנו בנהריה הצבנו את החינוך בראש סדר העדיפויות עם השקעה של 36% מתקציב הרשות השנתי. החזרנו את רשת המתנ"סים לעיר, עם פעילות שרק הולכת ומתרחבת כחלק מהחזון- 'נהריה בית לכל החיים'. אנו מלווים את הילדים בכל שלב בחייהם והתפתחותם כבר מגיל אפס, דרך גני הילדים, בתי הספר וכמובן שגם בפעילות בלתי פורמאלית במרכזים הקהילתיים ובמסגרות הנוער השונות".

סגן השרה הממונה על תחום החינוך הבלתי פורמאלי במשרד החינוך התייחס במהלך ביקורו לחשיבות הרבה שהוא רואה בערך החינוך כמעצים, מאחד, מחבר ומחזק ערכים בחברה בכל גיל.

סגן שרת החינוך, ח״כ מאיר יצחק הלוי: ״שמחתי לפגוש את ראש עיריית נהריה ידידי, רונן מרלי ונציגי הסגל החינוכי בעיר ובעיקר שמחתי להיפגש עם בנות ובני הנוער מהעיר נהריה. מצאתי נוער איכותי, חדור מוטיבציה לנתינה ותרומה למען הקהילה. אין ספק שהעיר נהריה מנוהלת בידיים טובות ועם דור המשך שכזה אני מאמין כי העיר תגיע רק למחוזות טובים".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מדע ובריאות

יום בטיחות הילד התקיים במרכז הרפואי לגליל

במרכז הרפואי לגליל נערך היום (חמישי) יום בטיחות הילד, בשיתוף ארגון בטרם לבטיחות ילדים.במסגרת היום המיוחד הוקמו בכניסה לאגף ילדים ולאגף נשים ויולדות דוכנים שונים

חדשות היום

צו סגירה הוצא למקום המשמש להימורים בנשר

המשטרה חשפה לפני כשבועיים מקום המשמש להימורים בנשר ואתמול הוצא צו סגירה למקום במסגרת אכיפה ממוקדת ויזומה של תחנת משטרת נשר נגד מחוללי פשיעה ובהם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות