04.12.2021

שבת

צילום: דוברות עיריית נהריה

סגן השר לביטחון פנים, יואב סגלוביץ ביקר בנהריה

סגן השר לביטחון פנים, יואב סגלוביץ קיים היום (יום ג') ישיבת עבודה עם ראש עיריית נהריה רונן מרלי וצוות הנהלת העירייה.

בפתח הישיבה הציג ראש העיר מרלי בפני סגן השר את התפתחות העיר ואת האתגרים המרכזיים בתחום משרדו ובהם הפעלת שיטור עירוני בעיר.

סגן השר לביטחון הפנים יואב סגלוביץ: ״נפגשתי היום עם ראש העיר רונן מרלי, ראש עיר בעל חזון שמצעיד את העיר לכיוון של פיתוח מואץ, גדילה, והשקעה בתחום החינוך, התרבות, התיירות והתעסוקה. ראש העיר העלה מספר נושאים הקשורים לשיטור והיחס המיוחד שצריכה נהריה לקבל כעיר תיירות מרכזית שמושכת אליה מבקרים מהמרכז וכל הגליל״.

ראש עיריית נהריה רונן מרלי: ״מודה לסגן השר על הביקור החשוב, בו הועלו מספר נושאים מהותיים הקשורים בנושא סדר ציבורי בעיר בהם יוכל המשרד לסייע״.

בסיום הביקור סוכם על המשך הקשר המקצועי והנושאים השונים שעלו ייבחנו במשרד לביטחון הפנים.

צילום: דוברות עיריית נהריה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות