21.05.2022

שבת

קרדיט: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

סגן השר אביר קארה נפגש בהיכל העירייה עם בעלי עסקים חיפאים

רה״ע עינת קליש רותם: ״העסקים הם הלב הפועם של העיר, נמשיך לפעול לחיזוק כלכלת המטרופולין״

מפגש עם עשרות בעלי עסקים חיפאים התקיים אתמול בהיכל העירייה, בנוכחות סגן השר אביר קארה וצוותו, רה״ע עינת קליש רותם, מ״מ רה״ע נחשון צוק, חבר המועצה ניר שובר, מנהלת אגף רישוי עסקים אתי אסולין ומנהלת חיפה 2030 עו״ד ענבל ריבלין.

קרדיט: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

במפגש, בו לקחו חלק בעלי עסקים חיפאים ממגוון תחומים, עלו לדיון סוגיות בוערות ברוח התקופה, כגון: חוק דמי אבטלה לעצמאים, רשות רגולציה, מענה לעסקים שנפגעו בגל הקורונה הנוכחי, הוזלת ארנונה, ימי בידוד ומחלה לעצמאים, קידום שטחי פרסום, חיזוק עסקים מקומיים ועוד.

למפגש קדמה קבלת פנים שנערכה לסגן השר בלשכתה של רה״ע, ובה דנו הצדדים על רפורמות רישוי וקידום עסקים, התחדשות עירונית והקשרה לפיתוח עיסקי וכן בעתיד מפרץ חיפה והחשש של רה״ע שאחרי פינוי בזן האזור יהפוך למחסן דלקים וכימיקלים.

בתום המפגש ערכו הצוותים סיור משותף, במהלכו נפגשו עם מספר בעלי עסקים בעיר התחתית.
הסיור הסתיים בביקור ב- inventech אשר ברובע החדשנות, שם הוצגו בפני סגן השר סיפורי הצלחה של סטארטאפים ויזמים מקומיים.

סגן השר אביר קארה: ״חיפה היא עיר עוגן. ביום ראשון הקרוב תתקבל החלטת הממשלה בנוגע למפרץ חיפה והעיר תקבל תוספת כוח משמעותית וגדולה שתכלול את פינוי בז״ן והפיכת חיפה למטרופולין אמיתי וחזק. כחלק מהמשימות שלקחתי על עצמי לקדם בממשלה את פיתוחה הכלכלי של חיפה, בדגש על יוזמה פרטית וכלכלה חופשית, ליצור סביבה עסקית הוגנת וקלה שעסקים מרגישים בה כשותפים ואני השגריר שלכם ושלך ראש העיר, בירושלים".

רה״ע עינת קליש רותם: ״עסקים הם הלב הפועם של העיר, הצלחתם היא הדרך היחידה שלנו להפוך את העיר לחיה ושוקקת, אנו נמשיך לפעול למען חיזוק כלכלת המטרופולין ולעשות כל שביכולתנו כדי להקל על בעלי העסקים״.

קרדיט: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות