31.07.2021

שבת

עו"ד שרין סולן. קרדיט: יח''צ

סביב הסוגיה: גונבים לי את אמא

כך טוענת את מבנותיה כנגד שתי אחיותיה במאבק איתנים שהן מנהלות, בבית משפט למשפחה, סביב הסוגיה: מי תטפל באם המבוגרת

במסדרונות בית המשפט, כבר שמעו על סיפורים ומאבקים בין אחים ואחיות מול הוריהם, בין היתר על ירושה ומי יקבל את הטוסטר ומי את המקרר…. אבל מאבק כזה לא היה מזמן. שלוש אחיות מהצפון, נאבקות על זמני השהות לצד אימא שלהן שאינה מסוגלת בשלב הזה לטפל בעצמה.

מדובר בשלוש אחיות בשנות השלושים והארבעים לחייהן. כולן נאבקות על זמני השהייה במחיצת האם. כל אחת טוענת שהיא הקרובה אליה ביותר. האחות הבכורה טוענת באמצעות עורכת הדין שרין סולן כי היא היתה יד ימינה של אמה לאורך כל השנים והיא מבקשת לרכוש את דירת הקרקע של האם המשתרעת על פני מאות מטרים רבועים. 

"אני חושבת שדירת הקרקע של אמי היא המתאימה לה ביותר להחלים. אם ארכוש אותה אתן לה להתגורר בה בלי שום תנאי ואוכל גם לטפל בה ולהיות בקרבתה" הסבירה לבית המשפט. שתי האחיות האחרות טוענות: "זה ניסיון שקוף להשתלט על הרכוש של אימא ולקבוע עובדות בשטח".

האחות הקטנה, שכרגע האם שוהה אצלה בעיר גדולה בצפון, טוענת: "אין לי ענין ברכוש הרב של אימא… יש לי ענין לדאוג לה והכי נוח לאימא זה אצלי". בית המשפט למשפחה יצטרך לקבוע את הסדרי הראיה והשהות בין שלוש האחיות לאימם וכן לפסוק בשאלה האם לאפשר לבת הגדולה לרכוש את דירת האם. 

עו"ד סולן טוענת כי הלקוחה שלה מחפשת רק את טובת האם והחזרתה לסביבה הטבעית שלה, שם היא תחלים במהרה. "אמא צריכה להיות בבית שלה, וכל אחת צריכה לבוא לסייע לה בביתה. זו ההחלמה הטובה ביותר. אין צורך לגרור אותה כל פעם מחדש לבית של אחות אחרת". שתי אחיותיה קובעות: "דירתה של אמא ממוקמת ליד ביתה של האחות הגדולה, זו הסיבה שהיא רוצה שהיא תחזור לדירתה ושם היא תשכנע אותה למכור לה את הדירה ותנשל אותה מנכסיה בעודה בחיים".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

משטרת ישראל ערכה השבוע פעילות אכיפה מוגברת בתחומי מרחב אשר שבמחוז חוף למען בטחון משתמשי הדרך ואיכות חיי התושבים

במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים, ערכו השבוע שוטרי התחנות שבתחום מרחב אשר בשת"פ השיטור העירוני ומשטרת התנועה הארצית פעילות מוגברת בתחומי התחנות אשר התמקדה באכיפת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות