03.08.2021

יום שלישי

נתפס על ידי השוטרים פעמיים במהלך יממה אחת כשהוא נוהג בפסילה ותחת השפעת סמים, הושבתו שני רכביו(משאית ורכב יוקרה),נעצר והוגשו כנגדו כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים המשפטיים

במסגרת מאבק המשטרה כנגד נהיגה מסוכנת ופורעת חוק בוצעה פעילות אכיפה בשפרעם כנגד נהגים הנוהגים בשכרות או תחת השפעת סמים, נהגים משתוללים או נהגים שנוהגים ללא רישיון נהיגה או שרישיונם נפסל והם מסכנים את חייהם ואת חיי משתמשי הדרכים ופוגעים באיכות החיים של התושבים.

בכביש 79 סמוך לשפרעם עצרו שוטרי משטרת ישראל רכב לבדיקה שגרתית שבמהלכה נבדק נהג בן 22 תושב משהד ונמצא כי הוא נוהג תחת השפעת סמים,החשוד נחקר,רכבו נתפס ונפסל למשך 30 ימים.

יום למחרת באותו הכביש הופתעו השוטרים לראות שהנהג החשוד שנעצר יום קודם כשהוא נוהג תחת השפעת סמים ותחת פסילה נוהג במשאית כשמעולם לא הוציא רשיון נהיגה לאותו סוג רכב .

העצור נחקר בשנית והמשאית שנהג נתפסה,החשוד נעצר והוגש כנגדו כתב אישום ובקשה למעצרו עד תום ההליכים המשפטיים.

משטרת ישראל תמשיך בפעילותה למנוע תאונות הגורמות לפצועים והרוגים באמצעות פעילות אכיפה ממוקדת תוך שילוב פעולות הסברה ומניעה לנהגים ותלמידים זאת כדי למנוע מהנהג הנורמטיבי לעבור על החוק וכדי להפוך את התנועה בישובים לבטוחה יותר לנוסעים ברכב ולהולכי רגל.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות