20.09.2021

יום שני

מנכ״ל נמל חיפה מנדי זלצמן עם נשיא התאחדות התעשיינים ד״ר רון תומר והנהלת ההתאחדות, בסיור מיוחד בנמל צילום: דוברות התאחדות התעשיינים ונמל חיפה

נשיא התאחדות התעשיינים נפגש עם יו״ר ומנכ״ל נמל חיפה, במטרה למצוא פתרונות למשבר העומס בנמלים

נשיא התאחדות התעשיינים ד״ר רון תומר ובכירי התאחדות התעשיינים, נפגשו עם יו״ר נמל חיפה אשל ארמוני ומנכ״ל נמל חיפה מנדי זלצמן ביום חמישי האחרון, במטרה למצוא פתרונות למשבר העומס בנמלים.

יו"ר הדירקטוריון והמנכ"ל ערכו לחברי ההתאחדות סיור בנמל והציגו בפניהם את תוכנית הפעולה של הנמל לצמצום התור התפעולי של אוניות המטען הכללי. התוכנית, אשר הוצגה בימים האחרונים גם למנכ"לית משרד התחבורה, אמורה להגדיל משמעותית את כמות הצוותים התפעוליים שיעבדו ברציפי הנמל השונים. נשיא התאחדות התעשיינים הודה לנמל על האירוח והביע תקווה שהתוכנית הזו אכן תשפיע ותצמצם את התור. בנוסף נקבעה פגישת המשך מיד אחרי החגים.

יו״ר דירקטוריון חברת נמל חיפה אשל ארמוני: ״שמחנו לפגוש ולשמוע את נציגי התעשיינים בראשות ד״ר רון תומר, ולשטוח בפניהם את האתגרים איתם אנחנו מתמודדים. נמל חיפה תמיד פעל מתוך אחריות גדולה למשק הישראלי וללקוחות הנמל, ולאור זאת אנו פועלים גם כעת. העומס בנמלים הוא אתגר גדול ואנו ממצים כל אפשרות בכדי להיענות לו. נמשיך לפעול בשיתוף פעולה עם התעשייה והתעשיינים״.

נשיא התאחדות התעשיינים, ד״ר רון תומר: ״אנו מודים להנהלת הנמל על הדיון המקצועי באשר לעומס בנמלים, והמצב הצפוי בשרשרת הלוגיסטית בתקופת החגים. לשמחתנו הנמל הציג פתרונות מעשיים, אשר אנו מאמינים שיובילו לשיפור המצב. ניכר כי יו״ר ומנכ״ל הנמל מטפלים באופן מעמיק ומקצועי בבעיות הנובעות מהעומס, ולאור חשיבות הנושא, קבענו לשמור על ערוץ פתוח ופגישות עבודה קבועות בהמשך״.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות