21.06.2021

יום שני

מקצרים את זמני התגובה בחדרה

נקודת הזנקה נוספת של מגן דוד אדום בחדרה נפתחה בשכונת בית אליעזר

עד היום הפעיל מגן דוד אדום בעיר חדרה תחנה גדולה ברחוב אביאור שבה פועלים ניידת טיפול נמרץ ואמבולנסים 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. בימים אלו נחנכה נקודת הזנקה נוספת של מד"א בשכונת בית אליעזר בדרום מזרח העיר. הנקודה החדשה ממוקמת במבנה של העירייה ותפעל בימים א-ה בין השעות עשר בבוקר לשש אחר-הצהרים ובימי שישי וערבי חג משעה 7 עד 15.

בתחנות מגן דוד אדום בחדרה פועלים עשרות עובדים ומאות מתנדבים, בהם כ- 60 פראמדיקים, חובשי רפואת חירום ונהגי אמבולנס וכ-150 מתנדבי נוער תושבי העיר והסביבה וזאת בנוסף לאופנועי מד"א שמקצרים את זמני התגובה ומסייעים גם כן להציל חיים. בימים אלו הסתיים בתחנת מד"א קורס חובשי רפואת חירום ו-20 החניכים צפויים להצטרף לפעילות מד"א באמבולנסים ובניידות לטיפול נמרץ.

קרדיט מדא

ראש עיריית חדרה, צביקה גנדלמן: "תנופת הפיתוח בעיר חדרה, מציבה בפנינו אתגרים רבים, בעיקר בכל הקשור למתן שירות של גופי ההצלה. נקודת ההזנק החדשה של מד"א במזרח העיר,  היא חלק  מהרחבת השירותים מצילי החיים לתושבי חדרה. רק לאחרונה פתחנו נקודת הזנק חדשה ל-כב"א במערב העיר ובקרוב נפתח גם נקודת הזנק למד"א במערב העיר. כאן המקום להודות שוב, לאנשי מד"א בחדרה ובכל הארץ, אשר פעלו ופועלים למען  השמירה על בריאות תושבי מדינת ישראל בימים בהם אנו מתמודדים עם מגיפת הקורונה"

יוסי רכאח, מנהל מרחב שרון במד"א: "פתיחת נקודת ההזנקה החדשה והשניה של מגן דוד אדום בחדרה היא עוד צעד חשוב שאנו עושים במד"א על מנת לקצר עוד יותר את זמני התגובה ולשיפור המתמיד במענה הרפואי לתושבים. צוות האמבולנס שיפעל בנקודה החדשה בשכונת בית אליעזר יעניק טיפול רפואי לתושבי העיר, הישובים הסמוכים ולאזרחים הרבים שנוסעים בכל יום בכביש 9 העמוס. אני מודה לעיריית חדרה ולעומד בראשה על שיתוף הפעולה רב השנים למען תושבי העיר"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

אקדמיה- יזמות- תעסוקה

בשבוע שעבר נועדו באולם הסנט בטכניון ראש עיריית נשר, רועי לוי, המשנה לנשיא ומנכ"ל הטכניון פרופ' בועז גולני, יזמים שרכשו את הקרקעות במתחם התעשייה החדש

חדשות היום

דוקורסקי אירח את תלמידי חטיבת ביניים דפנה שזכו בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית לבעלי מוגבלויות

ראש העיר אלי דוקורסקי אירח בלשכתו את נבחרת חטיבת הביניים דפנה אשר זכתה בפרס הצטיינות בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית עבור אנשים בעלי מוגבלויות. עבודת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות