18.04.2021

יום ראשון

אילוסטרציה. צילום: דוברות מד''א

נמשכת מגמת העלייה במספר חולי הקורונה בחיפה

שכונות נווה פז, עבאס, קריית שמואל, הדר כרמל, וואדי נסנאס הוכרזו אדומות במדד הרמזור ועל כן יעברו ללמידה מרחוק החל ממחר יום ה' בכל שכבות הגיל • החינוך המיוחד ימשיך לפעול כרגיל

ההחלטה על המעבר ללמידה מרחוק בשכונות אלה התקבלה היום [ד'] ] ע"י פורום הקורונה העירוני, בשותפות עם הנהלת המחוז במשרד החינוך חיפה, במטרה למנוע את המשך התפשטות ההדבקה בשכונות אלה.  מספר החולים בכל העיר חיפה המוגדרת בשלב זה צהובה עומד היום [3.3] על 919 חולים פעילים. ביממה האחרונה נוספו בעיר 119 חולים חדשים.


875 מבין החולים נמצאים בבית.35 חולים מאושפזים בבתי החולים. 9 חולים נמצאים במלוניות של פיקוד העורף. 238 תושבים נפטרו בחיפה מאז פרוץ המגיפה. 
נכון להיום העיר חיפה צהובה, בציון רמזור 5.99. לצרכיי לימודים מוגדרת העיר כצהובה עד יום ד' הבא 10.3.  באם מגמת העלייה בחולים תימשך והעיר או שכונות נוספות יוכרזו בה אדומות יחולו עליהן המגבלות שנקבעו בנושא ומערכת החינוך תעבור גם בהן ללמידה מרחוק.  


עיריית חיפה ממשיכה וקוראת לכל התושבים הזכאים לכך להתחסן: החיסון מציל חיים והוא הדרך היחידה שתאפשר חזרה לשגרה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות