24.07.2021

שבת

צילום: דוברות מועצה אזורית זבולון

ניקיון המיליון בזבולון

תושבי המועצה האזורית זבולון הצטרפו לפעולות הניקיון של פרוייקט "ניקיון המיליון" של מרכז המועצות האזוריות.

ראשית התגייסו תלמידי בתי הספר במועצה על מנת לנקות בה אתרים שונים.

ילדי שכבה ו' בבית הספר שבנופית ניקו את שביל "אוהד זך" בישוב. שביל המקיף את נופית וקרוי על שם אוהד זך ז"ל , בן הישוב, שנפעל בפעילות מבצעית בלבנון.

צילום: דוברות מועצה אזורית זבולון

ילדי כיתות ו' בבית הספר שבראס עלי ניקו גם הם סביב הישוב ולאורך נחל ציפורי המקיף אותו.

תלמידי כיתות י' בית הספר "רמות זבולון" בו לומדים ילדי אבטין, ראס עלי וחוואלד, ניקו את אזור מחלף יגור ולאורך נחל קישון.

לצד התלמידים שהתגייסו ליום הנקיון הגיעו גם קבוצת מתנדבי "שומרי הנחלים" שקיימו מפגש ניקיון ראשון לאורך נחל ציפורי, ביחד עם ילדי בר המצווה של כפר מכבי.

עמוס נצר ראש המועצה האזורית זבולון: "אני רוצה להודות לכל המתנדבים והמעורבים. ניקיון השטחים במועצה חשוב ובמיוחד מאתגר לשמור על האתרים התירותיים שלנו ועל השבילים לאורך הנחלים הקישון וציפורי. אני מקווה לקבל את סיוע הרשויות על מנת לשמור על נקיון הנחלים שבשנים האחרונות נבנו לאורכם שבילים יפים המושכים אליהם אלפי מטיילים."

מבצע הנקיון התבצע בשיתוף פעולה של מגוון גורמים במועצה אזורית זבולון: יחידת ההתנדבות, היחידה לאיכות הסביבה, דורות, חינוך סביבתי זבולון, בתי הספר וקבוצת שומרי הנחלים.

צילום: דוברות מועצה אזורית זבולון
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות