27.07.2021

יום שלישי

ניצחון לעיר עכו: הכנסת אישרה את חוק השוואת הטבות המס של עכו

מליאת הכנסת הצביעה לפני דקות אחדות ברוב מוחלט של 77 חברי כנסת בעד הצעת החוק להשוואת הטבות המס של העיר עכו לזו של נהריה. ראש העיר עכו, שמעון לנקרי שנכח בכנסת: ״אני מאושר שהיום אני יכול ב״ה להביא את בשורת הניצחון, לכם תושבי העיר עכו. להגיד לכם שיש שכר לעמלנו. היום אני יכול להגיד שהעיר עכו, היפה בערי ישראל, הסובלנית שבהן, עיר שהיא מודל לחיים משותפים, יוצאת לדרך חדשה״. לנקרי הודה לראש הממשלה, לשרים, לחברי הכנסת וליוזמת הצעת החוק ח״כ מיכל שיר. בעוד כשעה וחצי תתכנס מליאת מועצת העיר לישיבה חגיגית שלא מן המניין. 

ח"כ ינון אזולאי (ש"ס) בנאום במליאת הכנסת: "חוק הטבת המס לעיר עכו יביא לעיר צמיחה, זו בשורה אדירה לעיר"
בדיון הערב (ב) בהצעת החוק לתיקון פקודת מס הכנסה (מתן הטבות מס לישוב ערוני מעורב) אמר ח"כ אזולאי: היום הזה הוא יום של סגירת מעגל עבורי, בשנת 2001 מור אבי ז"ל עמד פה והעביר את חוק הטבות מס לעכו, מאז החוק עבר גילגולים רבים וברוך ה' הגענו לרגע המיוחל שאנו מעבירים את החוק. 
תושבי עכו ישר כוח לכם, זה מגיע לכם בזכות ולא בחסד. בזכות העמידה האיתנה שלכם ושל ראש העיר מר שמעון לנקרי, זכו ערים נוספות להטבות מס עד לסוף השנה".

ח"כ אזולאי הוסיף, "כיליד העיר, גדלתי על אהבת הזולת, אהבת חינם בין כלל המגזרים ללא הבדלי דת. אני שמח שאני שותף לדבר הגדול הזה שיביא לעכו צמיחה אדירה"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מהפכה במגרשי הספורט בקריית ביאליק

מועצת העיר קריית ביאליק אישרה בישיבתה האחרונה מיום 21.7.2021, תקציב של 1.5 מיליון שקלים להקמת מגרשי קטרגל מדשא סינתטי בכל שכונות העיר. במסגרת הפרויקט יוקמו

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות