30.11.2021

יום שלישי

צילום: ההסתדרות מרחב חיפה

נחתם הסכם קיבוצי חדש לעובדי בז"ן וגדיב

הסכם קיבוצי חדש לעובדי בז"ן וגדיב נחתם בבתי זיקוק. ההסכם שיחול על 721 עובדי בז"ן וגדיב אושר ע"י נציגי העובדים, דירקטריון החברה וההסתדרות. תוקף ההסכם עד

 31.12.2024 והוא מבטיח שיתוף פעולה בין ההסתדרות, העובדים וההנהלה. 

במהלך טקס החתימה אמר מנכ"ל בז"ן מלאכי אלפר "מדובר בנקודת ציון משמעותית מאד עבור כולנו. ההסכם הוא עוגן חשוב באסטרטגיה החדשה שלנו, נותן ודאות לחברה ולעובדיה ומאפשר המשך שגשוג של קבוצת בז"ן לשנים רבות קדימה". 

חנן סונטג יו"ר וועד בתי זיקוק ודורון ניסן מזכיר הוועד ברכו על החתימה וההסכמות והוסיפו כי הסכם זה בעת הזו של חוסר הודאות לגבי עתיד החברה מביע אמון מלא בעובדים ובפועלם "אנו כוועד עובדים נמשיך ונדאג לחוסן תעסוקתי של כל העובדים. אנחנו סמוכים ובטוחים כי ההנהלה כמו וועד העובדים רואה ומכירה בחשיבות ההון האנושי וכך יהיה גם בהמשך ובכל האתגרים העומדים בפנינו".

צילום: ההסתדרות מרחב חיפה

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה בירך על חתימת ההסכם וההשגים שהושגו למען ציבור העובדים. גם דוד לוי יו"ר האגף לאיגוד מקצועי ואילן ברנשטיין ממונה האנרגיה במרחב ברכו על חתימת ההסכם לאחר משא ומתן ארוך של 4 שנים שבסופו הביא להשגים לציבור העובדים.  

צילום: ההסתדרות מרחב חיפה

בטקס החתימה נכחו מר משה קפלינסקי יו"ר מועצת המנהלים של בז"ן, מר מלאכי אלפר המנכ"ל, שלומי בסון משנה למנכ"ל, גב' אנה ברנשטיין סמנכ"ל כספים, גב' חדוה בידרמן בירן מנהלת משאבי אנוש, מר אבי אלימלך מנהל כלכלת עבודה וישומים כלכליים, חנן סונטג יו"ר וועד העובדים, דורון ניסן מזכיר מועצת העובדים, סמי וקנין יו"ר וועד עובדי גדיב, דוד לוי יו"ר האגף לאיגוד מקצועי במרחב, אילן ברנשטיין ממונה האנרגיה במרחב, עו"ד אביטל גוטמכר הייט מ"מ ממונה האנרגיה במרחב, אורי צור, מאור מזרחי, מני גלט ושימי דונט חברי מועצת העובדים.

צילום: ההסתדרות מרחב חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סיפורו של חוקר

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות