05.12.2021

יום ראשון

צילום: דוברות מועצה אזורית מגידו

נחנך מבנה מרכזי לזיכרו של הלוחם עומר טביב ז"ל שנהרג במבצע שומרי החומות"

מבנה מרכזי בבית הספר 'קשת התקווה', אשר נקרא על שמו של לוחם הנח"ל סמ"ר עומר טביב ז"ל שנהרג במבצע שומרי החומות, נחנך היום (א') במושב אליקים, מקום מגוריו של טביב.

הטקס המרגש נערך במעמד בני משפחתו של עומר ובראשם הוריו טלי ואמיר ואחיו יגל, סגן שר הביטחון ח"כ אלון שוסטר, ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי וחבריו לנשק של טביב ז"ל ובתוכם מח"ט הנחל אל"מ אורן שמחה ומג"ד 931 סא"ל שראל סבג,  ראש המועצה האזורית חוף אשקלון איתמר רביבו ומנכ"ל המועצה אברהם אזולאי.

צילום: דוברות מועצה אזורית מגידו

עומר ז"ל נולד וגדל באליקים, היה ידוע בחוש ההומור ושמחת החיים שלו, היה פעיל בבני עקיבא, תלמיד מצטיין, שחקן כדורמים מוכשר ואוהד מושבע של מכבי חיפה. בשירותו כלוחם התבלט מייד והיה חייל מצטיין. הוא נהרג זמן קצר לפני שחרורו כאשר טיל נ"ט פגע ברכב בו שהה ביחד עם חברו לגדוד 931 של הנח"ל. טביב ז"ל למד בבית הספר קשת התקווה, המשלב בין דתיים לחילונים אשר נפתח בתחילת שנת הלימודים במבנה החדש במושב אליקים.

אימו של עומר,  טלי הודתה למועצה על קריאת המבנה על שם בנה ואמרה כי מדובר במעשה מחזק לדעת שדורות של תלמידים יכירו ויוקירו את זכרו של בנה.

סגן שר הביטחון, ח"כ אלון שוסטר:"אני מרכין ראש מצער על עומק הכאב של משפחתו של עומר טביב ז"ל. כאן היום בבית ספר "קשת תקווה", אנחנו זוכים ביחד להנציח את זכרו של עומר שנפל במהלך מבצע "שומר החומות" כאשר הגן עלינו, תושבי עוטף עזה ומדינת ישראל. אני מקווה שבמקום הזה, דורות של תלמידים יזכרו וילמדו את סיפורו של עומר וימשיכו בדרכו המיוחדת, דרך הסובלנות והחיוך, דרך הרעות והאחריות החברתית".

ראש המועצה האזורית מגידו איציק חולבסקי אמר בטקס: "אנחנו מנציחים היום את זכרו של עומר היקר בקריאת מבנה מרשים בבית הספר
החדש "קשת התקווה" על שמו. כאן ב"קשת התקווה" עומר למד והתחנך. כאן במושב הנפלא הוא גדל, בגר, שיחק והתעצבה דמותו הנפלאה. ראוי מאוד שננציח את זכרו בלב המושב בתוך בית הספר ובמבנה מרשים. נזכור את עומר היקר תמיד, נמשיך להזכיר אותו ויחד עם המשפחה היקרה להנציח את זכרו. יהי זכרו ברוך".

צילום: דוברות מועצה אזורית מגידו
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות