21.09.2021

יום שלישי

באדיבות דוברות עיריית ביאליק

נחנך בית הכנסת "תפארת אלכסנדר" בשכונת הפרפר בקריית ביאליק

בית הכנסת החדש  " תפארת אלכסנדר" שהוקם בשכונת הפרפר ברחוב הפקאן יקרא על שמו של אלכסנדר בילגרי ז"ל, ששימש כיו"ר המועצה הדתית, יו״ר חברת קדישא, היה גזבר ומנכ"ל העירייה. המבנה המרשים בעל שתי קומות כולל אולם התפילה רחב ידיים ועזרת נשים גדולה. המבנה גם נגיש לבעלי צרכים מיוחדים.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר אלי דוקורסקי, רב העיר יוסף ישר שליט"א, הנהלת העירייה, חברי מועצת העיר, חברי המועצה הדתית, משפחת בילגרי ותושבים הפוקדים את בית הכנסת. הטקס נפתח בדברי ברכה, עבר להסרת הלוט וגזירת הסרט.

בהמשך התקיימה סעודה חגיגית במהלכה הושמעו דברי תורה וברכות.

בדברי ברכתו הודה ראש העיר, דוקורסקי למשרד לשירותי הדת על תמיכתו הכספית בבניית בית הכנסת ולמשפחת בילגרי: "אני מאחל לקהילת מתפללי בית הכנסת לחגוג כאן שמחות רבות, שתדעו חיי קהילה ואחדות, כבוד ושלום. זהו יום משמח עבור תושבי השכונה. בית הכנסת הוא ביתם של כל עם ישראל, בו נופלות המחיצות וכולנו מתכנסים לתפילה משותפת".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות