03.08.2021

יום שלישי

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

נותנים כבוד למי שנותנים למען הקהילה

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, חנכה היום חורשה שתיקרא בשם "חורשת רוטרי חיפה".

החורשה, במבואותיה הדרומיים של חיפה, טופחה ושודרגה. נוספו לה ציליות וספסלי קק"ל לרווחת הבאים אליה ובקרוב יתווספו בה מתקנים נוספים.

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה


בטקס אמר נשיא רוטרי חיפה, שלומי פורמן:" אני מודה לראש העיר על הכבוד שהיא נותנת לנו בהחלטה לקרוא את החורשה על שם מועדון הרוטרי הגדול והותיק ביותר בישראל. לפני כמה חודשים נרתמנו ליוזמת העירייה להפוך את החורשה הזאת לפנינת חמד, שאליה כבר מגיעות בכל שבוע מאות משפחות."

"ראש העיר:" קריאת החורשה על שם מועדון רוטרי חיפה היא הזדמנות נהדרת להודות לכם, רוטריונים יקרים. אתם פועלים לאורך כל השנה, בשקט ובצנעה, למען הקהילה ועל כך תודתנו בשמי ובשם העיר חיפה.

צילום: דוברות עיריית חיפה

מאוחר יותר נערך טקס נוסף, קריאת כיכר סטלה מאריס על שם מועדון רוטרי סטלה מאריס, שמונה 58 חברים, ערבים תושבי חיפה.נשיא המועדון, פרופ' מוחמד ותד, הודה לראש העיר על המחווה המרגשת למועדון שקיים 3 שנים בלבד.

ראש העיר, קליש רותם:" ייחודו של המועדון בנוף החיפאי נובע מהיותו, לראשונה בתולדות חיפה, מועדון דובר ערבית, שחבריו מביעים את רצונם ונכונותם לסייע לזולת ולשרת את החברה במסירות וללא כל תמורה".

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות