18.04.2021

יום ראשון

צילום: עיריית נהריה

נהריה: 35% מסך התקציב השנתי מושקע בחינוך

מועצת העיר נהריה אישרה אמש ברוב של 15 תומכים מול 2 מתנגדים את התקציב לשנת 2021 שנאמד ב-464.708 מיליון ש"ח. ״כעיר ששמה את החינוך בראש סולם העדיפויות, ההשקעה בחינוך השנה תגיע לכ-35% מכלל ההשקעות העירוניות״, כך הדגיש ראש העיר רונן מרלי, במהלך הישיבה. במקביל, תמשיך העירייה לתת שירות מיטבי בכל תחומי הרשות (שיפור פני עיר, רווחה, תרבות, ספורט, קליטה, דת  ועוד).

לצד האתגרים הרבים בהיעדר ממשלה יציבה, תקופת קורונה ותכנית הבראה, עומדת הרשות באבני הדרך ויעדי התוכנית, דואגת לקבל את המענקים וההלוואות ממשרד הפנים וצומחת לאיתנות כלכלית.ראש העיר, רונן מרלי: ״מדובר בתקציב מאוזן ואחראי ששם את התושבים במרכז העשייה וממשיך את קידום החזון העירוני על כל יעדיו.

נמשיך גם השנה לקדם את תנופת הפיתוח העירונית דרך גיוס תב"רים (תקציבים בלתי רגילים ייעודיים שאינם חלק מהתקציב השוטף) ממשרדי הממשלה השונים שנאמדים בעוד מאות מיליוני שקלים נוספים למינוף העיר ולמען התושבים".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות