20.04.2021

יום שלישי

קרדיט: עיריית נהריה

נהריה: נותנים באהבה למען הקהילה

נהריה ציינה את יום המעשים הטובים בשלל פעילויות שריכזה המחלקה לשירותים חברתיים בעיר בשיתוף כלל מחלקות העירייה, תלמידי בתי ספר, מרכז צעירים, המרכזים הקהילתיים, ארגונים, תנועות הנוער ותושבים רבים

את היום החלו המתנדבים בצביעת בתים של קשישים ברחבי העיר, ובהכשרת גינת תבלינים במרכז לעיוור בנהריה. ילדי גן חן המתוקים, הכינו חבילות שי לצוות עובדי מחלקות הקורונה בביה"ח לגליל בנהריה. בגן הבוטני-זואולוגי התקיימה פעילות להקמת גינת צמחי מרפא, יחד עם ילדי ארגון אקים המדהימים ואת חוף הים הנהרייני, מילאו עשרות סטודנטים שעסקו בניקוי החול משאריות הזפת שגלשה מלב ים לאורך כל חופי ישראל. היחידה לביטחון קהילתי בשיתוף בית חם לנערה קיימו פרויקט יצירת קופסאות בריחה להעלאת המודעות למניעת אלימות ברשת.

קרדיט: עיריית נהריה

תלמידי בתי ספר חילקו ברכות לתושבים במרכזים המסחריים ברחבי העיר.
הנהגים בנהריה פגשו במהלך היום על שמשות כלי הרכב, הודעות "דו"ח חיובי" מצוות מחלקת הפיקוח על שהחנו את רכבם כחוק. צוותי מינהל החינוך ומחלקת הרווחה יחד עם תלמידים חילקו לאורך שדרות הגעתון, רחובה הראשי של העיר, ברכות יחד עם שי מתוק. פעילות קהילתית מיוחדת התקיימה גם במרכז הקליטה לעולים 'תפוז', במרכז המשלים למשפחה ובמועדוני הגמלאים ברחבי העיר.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות