24.07.2021

שבת

ישראל הוצלר – דוברות ידידים

נהריה: כונן ידידים עזב פגישה חשובה וחילץ תינוקת שננעלה ברכב

ההורים: "הצלת לנו את הילדה. תודה רבה!"
• בידידים קוראים להורים לאמץ את "כלל המפתח"
היום (שני) בשעה 15:31 התקבלה קריאה במוקד ידידים אודות תינוקת כבת ארבעה חודשים שננעלה בשגגה ברכב לעיני הוריה ברחוב נחליאלי בנהריה.
אביב עזרן, כונן סניף נהריה שהיה בעיצומה של פגישה חשובה, קיבל טלפון ישיר מהמוקד, נענה לקריאה והגיע מיד למקום. באמצעות ערכת הפתיחה של ידידים שברשותו הוא חילץ במהירות את התינוקת בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.


אביב סיפר: "היית באמצע פגישה חשובה מאוד בה אני צריך להיות מאוד מרוכז. בפגישות מהסוג האלו אני לא עונה לטלפונים בכלל. פתאום קיבלתי טלפון כשעל הצג מופיע לי השם של אורטל, אחראית המתנדבים בסניף נהריה. ידעתי שהיא מתקשרת אליי בשיחה טלפונית רק במקרה חירום. ביקשתי סליחה, עניתי לה ומיד הבנתי שאני חייב לצאת ולחלץ את התינוקת הקטנה. הגעתי במהירות וחילצתי בתוך דקה את התינוקת. ההורים חיפשו מילים כדי להביע את התרגשותם, הם הודו לי ואמרו שהצלתי להם את הילדה. חזרתי אחרי 20 דקות לפגישה החשובה וכשסיפרתי למשתתפים בשביל מה יצאתי ומה עשיתי הם גם התרגשו מאוד".


בידידים קוראים להורים לקחת לידיים את "כלל המפתח" ולהשאיר את מפתחות הרכב אצלם כל העת • במקרה של נעילה יש ליצור קשר מיידי עם המוקד 053-3131310.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הספורטאים החיפאים לטוקיו 2020

בעוד פחות מיומיים תצא לדרך אולימפיאדת טוקיו 2020 שנדחתה לקיץ 2021 עקב משבר נגיף הקורונה.האולימפיאדה עצמה תתקיים תחת לא מעט הגבלות עקב הנגיף שעדיין מתפשט

פרשת השבוע

פרשת ואתחנן-נחמו

כניסת שבת: 19:14יציאת שבת: 20:26 באמצע יום עבודה הבוס שלך צורח עליך, אחד מחבריך לעבודה שם לך רגל ו"גנב" לך פרויקט עליו עבדת זמן רב,

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות