23.01.2022

יום ראשון

צילום: דוברות עיריית נהריה

נהריה הצטרפה ליום הניקיון הארצי שהתקיים ביום שישי האחרון

עשרות מתנדבים, פעילים סביבתיים ותלמידים מקסימים מבתי הספר העל יסודיים בעיר נהריה, הגיעו ביום שישי האחרון לשלושה מוקדים לאורך חופי העיר כדי להשתתף במבצע נרחב שהתקיים לאורך כל חופי ישראל ונועד לצד ניקוי הסביבה גם להעלות את המודעות למצב הים.

צילום: דוברות עיריית נהריה

את פניהם של עשרות תלמידים נהריינים שהגיעו והתנדבו לקחת חלק במבצע הניקוי שהתקיים בעיצומה של חופשת חג החנוכה, קיבל בחוף 'שירת הים' בצפון נהריה יעקב כהן, ראש אגף התפעול בעירייה הממונה על תחום איכות הסביבה ברשות. הוא סקר בפני התלמידים את אופי הפעילות, מצבם של החופים לאורך העיר ואת העשייה בנושא שמירת הסביבה לאורך השנה וכמה חשוב שכל אחת ואחד מאיתנו תושבי העיר והמבקרים בה יידע לשמור על החוף כדי שנוכל ליהנות ממנו גם בשנים הבאות.

בשני מוקדים נוספים בצפון ובדרום העיר, פעלו מתנדבים מבוגרים וצעירים ולצד הניקיון פעלו עמדות הסברה לכל המשפחה על הסביבה החופית בשיתוף רשות הטבע והגנים הלאומיים, החברה להגנת הטבע, קיימא, אנשי הים התיכון ועוד. התלמידים והמתנדבים אספו עשרות שקיות פסולת מקו החוף שחלקו נפלט מהים וחלקו האחר הושאר במקום על ידי מבלים ומבקרים בחופים.

צילום: דוברות עיריית נהריה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות