18.05.2022

יום רביעי

צילום: דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה

נבחרת הרובוטיקה של בית ספר "כרמים" בנימינה שוברת שיאי עולם

לאחר שגברה על 32 נבחרות ישראליות, כבשה את המקום הראשון במוקדמות והן את המקום הראשון בשלב הבריתות (לצד הקבוצות מכפר יונה ודבוריה), הוכתרה קבוצת "ORBIT 1690" מתיכון "כרמים בנימינה" כמנצחת הגדולה בטורניר ה-Off Season, כשהיא קובעת שיא בינלאומי לעונה.

הקבוצה עמלה במשך מספר שבועות על מנת להתכונן לתחרות וכן לקחה חלק פעיל בארגון שלה עם קבוצות נוספות מירושלים. הפיתוח בגינו זכתה הנבחרת בניקוד חסר התקדים הוא רובוט שבמשך 2:30 דקות נדרש לצבור את מירב הנקודות עלי ידי קליעה של כדורים למטרה, טיפוס על נדנדה וכן התחמקות מרובוטים יריבים.

הנבחרת המונה 28 תלמידים ותלמידות מכיתות י'-י"ב בליוויו של מרכז המגמה יזהר רחמני, סיימה את שלב המוקדמות במקום הראשון וגם בשלב הגמרים לא הותירה סיכוי של ממש ליריבותיה. באתגר ה-Infinite recharge, בגמר הראשון, צברה הנבחרת מכרמים 376 נקודות, ובכך שברה שיא עולמי מבין כ-4000 קבוצות בינלאומיות המשתתפות בתחרות הרובוטים של FIRST לעונה.

צילום: דוברות מועצת בנימינה-גבעת עדה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות