30.11.2021

יום שלישי

צילום: דוברות העירייה

נבחרות הכדוריד והכדורסל של תיכון אורט מוצקין זכו באליפות מחוז חיפה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

ראש העיר, חיים צורי: ״הדור הבא של הספורטאים שם את קריית מוצקין על המפה״

בשנה שעברה אף הוקמה בתיכון ביוזמתו של ראש העיר, מגמת ספורט שמשרה אוירה תחרותית מיטבית בקרב כלל התלמידים.

שמחה גדולה עוטפת השבוע את עולם הספורט המוצקינאי וכשזה מגיע בעקבות הישגי הדור הצעיר אז השמחה כפולה ומכופלת. בשבוע שעבר היו אלו חניכיו של המאמן מאור קורן שעשו קפיצת מדרגה, ולאחר טורניר ממושך זכו באליפות המחוז. נבחרת הכדורסל הבית ספרית ידעה עליות ומורדות, אך הספורטאים הצעירים ידעו לשמור על יציבות ולהביא את האליפות למוצקין. אתמול, שני, נבחרת הכדוריד רשמה הישג דומה כשזכתה אף היא באליפות המחוז. כאן ההישג היה אמנם צפוי, אך עדיין מהווה בשורה חשובה ומעודדת לעולם הספורט בעיר. במשך שנים ענף הכדוריד מכשיר שחקנים צעירים שמשחקים בנבחרות ישראל והזכייה באליפות היא המשך המגמה החיובית בצמיחת הענף.

תיכון אורט מוצקין מעניק כלים מירביים לספורטאים שפועלים באוירה מכילה תוך שמירה על ההישגים הלימודיים.
יש לציין כי בשמה שעברה, נפתחה ביוזמת ראש העיר, חיים צורי מגמת חינוך גופני בביה״ס, דבר שמכניס אוירה ספורטיבית משמעותית בקרב כלל התלמידים.

מנכ״לית קריית החינוך, שרה פינטו התרגשה ואמרה: ״לאחר שנתיים בהן לא התאפשרה פעילות, הנבחרות, הגיעו התלמידים כשהם חדורי מטרה להציג את יכולתם הספורטיבית ואכן עשו זאת ובגדול. גאה בתלמידים, במאמנים ובצוות המוביל.

ראש העיר, חיים צורי: ״כבוד גדול לקריית מוצקין, לאורט מוצקין ולעולם הספורט בעיר. צומחים כאן ספורטאים מוכשרים שמקבלים במה חשובה במסגרת התיכון. הדור הבא הזה מוכשר וחדור מוטיבציה. אין לי ספק שרבים מהם יגיעו רחוק. זו הזדמנות מצויינת להודות למנכ״לית קריית החינוך, שרה פינטו על ההישג ולרעות החינוך הגופני, סימונה קשת על הדחיפה והכלים שהעניקה לתלמידים. יישר כוח לכולם״.

צילום: דוברות העירייה

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

סודותיה של מריה(סיפור חקירה)

היה זה בוקר יום ראשון, שהגיע אלי אורי (שם בדוי) שהינו חבר וותיק שלי משכבר הימים. אורי התקשר אלי כבר ביום שישי בסערה וביקש להגיע

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות