09.05.2021

יום ראשון

אילוסטרציה. FREEPIK

מתנ"ס הדר עובר לניהול החברה למתנ"סים

ניהול המתנ"ס ע"י החברה הממשלתית יאפשר לתושבי שכונת הדר ליהנות משירותים קהילתיים איכותיים ומגוונים יותר בכל שכבות הגיל ותביא לחסכון משמעותי בעלויות התפעול שיופנו להרחבת הפעילות לרווחת תושבי השכונה

ההחלטה על העברת הניהול לידי חברת המתנסים התקבלה אמש [א'] ע"י ההנהלה הציבורית של מתנ"ס הדר, בהמשך להסכם הרחבת השותפות שנחתם לפני כחודש בין העירייה לחברת המתנ"סים.
החברה הממשלתית למתנסים הינה הגוף המוביל בארץ בהקמה וניהול מתנ"סים ברחבי הארץ, בשותפות עם הרשויות המקומיות, בדגש על היותה שותף עירוני וגורם ידע מקצועי, לפיתוח ובינוי קהילה.
ההסכם בין העירייה לחברה למתנ"סים, מסדיר ומאגם את הזכויות, החובות והאחריות של כל אחד מהצדדים בנושאי התכנים, הפעילות, כוח האדם והמבנים של המרכזים הקהילתיים העירוניים שבניהול החברה ממשלתית. 


ניהול המתנ"ס ע"י החברה הממשלתית יאפשר לתושבי שכונת הדר ליהנות משירותים קהילתיים איכותיים ומגוונים יותר בכל שכבות הגיל. השותפות תביא לחסכון משמעותי של מעל למיליון ₪ בעלויות תפעול המתנ"ס שיופנו להרחבת הפעילות המתקיימת בו. 


חברת המתנ"סים הינה הזרוע הביצועית של 6 משרדי ממשלה בהם: משרד החינוך, משרד הרווחה, משרד הבריאות והמשרד לשוויון חברתי. כל אלה יאפשרו לשלב את המתנ"ס בתכניות ממשלתיות רבות בהיקף של מיליוני שקלים לטובת קהילת הדר.  


במסגרת התהליך ישונה גם הרכב ההנהלה הציבורית של המתנ"ס, כך שיעלה מספר תושבי השכונה החברים בה, אלו ימונו על פי הייצוג הדמוגרפי שלהם בשכונה, תוך  שימת דגש על נציגות של כל חלקי השכונה והמגוון האנושי והתרבותי הקיים בה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות