21.06.2021

יום שני

קרדיט צילום: מכבי

מתנדבת ללא הפסקה: אוולינה יודוקוביץ', קבלה תעודה הוקרה על התנדבות לטובת הקהילה.

לא הקורונה, לא החמסין ובטח לא הגיל ימנעו מאוולינה יודוקוביץ' (93) מלהגיע מדי שבוע למרפאה של מכבי שירותי בריאות בחיפה. השבוע היא קבלה תעודה הוקרה מהנהלת מכבי על התנדבות ארוכת שנים לטובת הקהילה. "אמשיך להתנדב כל עוד אני יכולה"-היא מספרת בחיוך רחב.

כבר 19 שנים שאוולינה יודקוביץ (93)  מתנדבת במכון הדימות במרפאת 'מכבי' בחורב. אי שם בתחילת שנות ה-2000 היא הגיעה לביקור במרפאה לצורך בדיקות שגרתיות ומאז נוצר קשר משפחתי עם הצוותים הרפואיים, קשר מיוחד שנמשך עד היום.

 השבוע העניקו לה בהנהלת 'מכבי' תעודת הוקרה לכבוד השנה החדשה, על פעילותה יוצא הדופן, הנתינה ללא גבולות והתשוקה לתרום לקהילה. חברי הצוות הרפואי של 'מכבי' בחורב מעידים כי צורת העבודה של יודוקוביץ מעוררת השראה בקרב כל העובדים והאנרגיות שאישה בגילה מפיצה בסביבת העבודה מייצרת התפעלות בכל פעם מחדש. 

במשך שני העשורים האחרונים היא מגיעה בקביעות פעמיים בשבוע למרפאה, עולה על בגדי העבודה ומסייעת לצוותים הרפואיים. היא אחראית על תזכורת תורים למטופלים, מדריכה אותם כיצד יש להיערך לטיפולים השונים ומקשרת בין המטופלים למזכירות. 

קרדיט צילום: מכבי

עד לפני תחילת עידן הקורונה, היא לא החסירה ולו יום עבודה אחד, תמיד הגיעה למרפאה ראשונה ורעננה בכל יום מחדש. בתקופה האחרונה היא נאלצה להקפיד על ההנחיות, נשארה בביתה ולא הגיעה כהרגלה. אך ברגע שהתבצעו הקלות בהנחיות הייתה גם המתנדבת הראשונה לחזור למקום העבודה.  "חיפשתי לעשות עם עצמי משהו. אין לי כבר במי לטפל ולכן חשבתי שאני יכולה לתרום מניסיוני לזולת. אני מגיעה במלוא המוטיבציה  ולעולם לא עושה פנצ'רים בעבודה, יש לי אחריות למטופלים שלי" היא מספרת. על אף גילה המתקדם, החיבור עם הדור הצעיר ואפילו עם העידן הטכנולוגי הוא טבעי עבורה. "יש לי מחשב, פייסבוק, כמוני כמוך. אני חיה את החיים המודרניים. כולם בעבודה מכבדים אותי ומעריכים את העבודה שלי וזה פשוט עושה לי טוב בנשמה" היא מספרת ומבטיחה: "תמיד הייתי אישה צנועה שלא אוהבת להתבלט ולעשות סיפור מכל דבר וזה כנראה הסוד שלי. אני אמשיך להתנדב כל עוד אני יכולה, זה נותן לי כוחות ותורם לי המון לחיי האישיים" מסכמת בחיוך אוולינה יודוקוביץ'. 

קרדיט צילום: מכבי

שושי מועלם, מנהלת המרפאה של מכבי בחורב:" זכות גדולה נפלה בחלקנו לעבוד לצד אווילנה לאורך השנים. היא מהווה מודל לחיקוי עבור כל אחד מאתנו, סמל לנתינה שתרומתה ואהבתה היא אות ומופת לכולנו"

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

אקדמיה- יזמות- תעסוקה

בשבוע שעבר נועדו באולם הסנט בטכניון ראש עיריית נשר, רועי לוי, המשנה לנשיא ומנכ"ל הטכניון פרופ' בועז גולני, יזמים שרכשו את הקרקעות במתחם התעשייה החדש

חדשות היום

דוקורסקי אירח את תלמידי חטיבת ביניים דפנה שזכו בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית לבעלי מוגבלויות

ראש העיר אלי דוקורסקי אירח בלשכתו את נבחרת חטיבת הביניים דפנה אשר זכתה בפרס הצטיינות בתחרות הארצית להמצאה מדעית- טכנולוגית עבור אנשים בעלי מוגבלויות. עבודת

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות