24.10.2021

יום ראשון

צילום: דוברות ידידים

מתנדבי ידידים חילצו ילד שננעל ברכב בנהריה, "כוחות הכיבוי במקום המתינו לנו שנסיים לחלץ"

הערב (רביעי) בשעה 18:08 , ננעל ילד ברכב לעיני אביו, ברחוב אפרים שריר בנהריה.

מתנדבי ידידים סניף נהריה, משה אלבז ואורטל רובין הגיעו במהירות לכתובת ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם, הם חילצו יחד את הילד בשלום, מבלי לגרום כל נזק לרכב.

משה מספר: "הייתי בדיוק יחד עם אורטל, מתנדבת שלנו בנהריה, כשקיבלנו את הקריאה, אורטל נתנה לי את הרכב והציוד שלה ומיהרתי לצאת. תוך דקות הגענו, במקום חבר אלינו לפעולות החילוץ, גם האב אשר מתנדב בעצמו בידידים. הפתיחה הייתה מעט מורכבת, אך שמחתי מאוד שהצלחנו לחלץ בשלום את הילד. שמחתי מאוד לראות את כוחות הכיבוי והמשטרה שהגיעו למקום, שהמתינו לנו בסבלנות עד שסיימנו לחלץ בהצלחה את הילד."

בידידים שבים ומזכירים להורים להקפיד על נשיאת המפתח בכל יציאה מהרכב, מחשש לנעילה • בעת נעילה צרו קשר עם המוקד במספר 1230 ללא כוכבית

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מיון כרמל ערוך ומוכן לכל תרחיש

תוך מורכבות התנהלות בזמן קורונה תרגל מיון כרמל אירוע רב נפגעים גדול. בתרגיל בחנו אנשי פיקוד העורף והאגף לשעת חירום במשרד הבריאות את צוותי מיון

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות