04.12.2021

שבת

צילום: עיריית נהריה

מתנדבים מכל הלב- שיתוף פעולה מיוחד בין בית מעצר קישון לעיריית נהריה

שיתוף פעולה מיוחד בו לקחו חלק קבוצת סוהרות וסוהרים ממשמרת ב' בבית המעצר קישון שבצפון, בשיתוף צוות המחלקה לשירותים חברתיים של עיריית נהריה, במסגרתו קיימו השבוע מבצע שיפוץ בתים וחדרי מדרגות בבניינים בהם מתגוררים קשישים ניצולי שואה בשכונת טרומפלדור בעיר.

לצד הפעילות הקהילתית המבורכת, היה מחמם את הלב לראות את התגובות החמות של הקשישות והקשישים, שהודו לסוהרות ולסוהרים על תרומתם והירתמותם למחווה חשובה זו.

מנהלת המחלקה לשירותים חברתיים, עירית לזרוף ציינה כי פעילות חשובה וערכית זו היא רק תחילתו של שיתוף הפעולה שמתרקם בין הרשות המקומית לשירות בתי הסוהר והוא צפוי להתרחב לפעילויות קהילתיות נוספות מסוג זה גם בהמשך הדרך. 

צילום: עיריית נהריה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הדליקו נר חמישי

ביום בו הודלק נר חמישי של חנוכה, הדליקה האלופה את יריבתה העונה עם דרבי שייכנס לספרי ההיסטוריה של העיר חיפה, האדומים מנגד ממשיכים ביכולת הרעה

חדשות היום

עבודות תשתית ברחוב מינץ בקרית אתא

עיריית קרית אתא מבצעת עבודות תשתית נרחבות ברחוב מינץ. העבודות ברחוב מתבצעות בהמשך לעבודות ברחוב בן עמי , יצחק שדה והרצוג במסגרת תוכנית הפיתוח לשיקום

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות