18.05.2022

יום רביעי

צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

מתחם הנינג'ה הראשון בחיפה נחנך אתמול בשכונת נווה פז

באירוע חנוכת המתחם, שהוקם במימון העירייה, השתתפו עשרות מתושבי השכונה לצד ספורטאים רבים, בהם שלושה ממשתתפי התוכנית "נינג'ה ישראל" – הראל דודזון, דימה דומקוב וגיא דוידוב

ברחוב נווה גנים שבשכונת נווה פז נחנך אתמול מתחם הנינג'ה הראשון בחיפה.

באירוע חנוכת המתחם השתתפו ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, מנהל רשות הספורט העירונית – ניר שאול, עוזרת ראש העיר – יעל גורכובר וכן ספורטאים מתחום הטיפוס והפארקור, בהם שלושה ממשתתפי התוכנית "נינג'ה ישראל" – הראל דודזון, דימה דומקוב וגיא דוידוב.

צילום: ענת סלומון דוברות עיריית חיפה

במהלך האירוע נהנו המשתתפים, בהם גם רבים מתושבי השכונה, ממתקני המתחם הייחודי, אשר הוקם על-ידי עיריית חיפה, בשיתוף "מפעל הפיס" ובאמצעות חברת "שקמונה", מתוך מטרה לעודד את תושבי העיר לעסוק בפעילויות ספורט מכל הסוגים באוויר הפתוח ולרווחת הכלל, ללא כל עלות.

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם: "חיפה היא עיר של ספורט. עיר שאוהבת ספורט, עיר שעושה ספורט, עיר שספורט מהווה מרכיב מרכזי בהוואי היום יומי שלה. לצד ענפים כמו כדורגל, גלישה ושייט, שהפכו להיות חלק בלתי נפרד מההוואי החיפאי, חיפה התחדשה החל מאתמול במתחם נינג'ה ראשון בעיר. אני מאמינה שספורט חשוב במיוחד לבני נוער, כתחום המייצר עבורם תעסוקה לשעות הפנאי, מאפשר להם לשכוח, ולו לכמה שעות, את המסכים, מגבש ומייצר חברויות, מסייע בהפחתת אלימות וכמובן – משפר את הכושר הגופני שלהם. מסיבה זו ראיתי לנכון להקים בעיר מתחם נינג'ה, בו יוכלו בני הנוער להתאמן, לבלות וליהנות. כמי שספורט מהווה מרכיב מרכזי בחייה, אני מחוייבת להמשיך לקדם את הספורט בחיפה, על כל סוגיו וגווניו, גם במהלך השנים הבאות, בין היתר באמצעות הקמת מתחמי נינג'ה נוספים בשכונות נוספות".

צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות