20.09.2021

יום שני

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי (משמאל) משתתף היום (שלישי) בירושלים יחד עם ראש מינהל החינוך בעירייה אודי איזק בוועידה הלאומית לחינוך של מרכז השלטון המקומי ומפעל הפיס צילום: דוברות עיריית כרמיאל

משרד החינוך במחוז הצפון לעיריית כרמיאל: בתי הספר אורט פסגות ואמית כרמיאל נמנים על בתי הספר המצטיינים במחוז

מנהלת משרד החינוך במחוז הצפון אורנה שמחון , בישרה השבוע לראש העיר כרמיאל משה קונינסקי על כך שבתי הספר תיכון אורט פסגות ואמי"ת תורני מדעי , נמנים על בתי הספר המצטיינים במחוז בשנה"ל תשפ"א. בנוסף, רשת אורט, בישרה על כך שמנהל בית הספר אורט כרמים אילן פרסטר נבחר למנהל בית הספר המוערך של הרשת. ראש העיר משה קונינסקי ברך על החלטות את מנהלת בתי הספר אורט פסגות ומנהל ביה"ס אמי"ת ואת אילן פרסטר על הצטיינותם.

במכתב למנהלת ביה"ס אורט פסגות שרה עובד ולמנהל אמי"ת גאי דקל , ציינה מנהלת משרד החינוך במחוז הצפון אורנה שמחון כי בין ההישגים הערכיים חברתיים נמנו השנה גם: שיעור הגיוס לצה"ל או לשירות אזרחי/לאומי, מניעת נשירת תלמידים, קליטת תלמידי החינוך המיוחד ומידת ההקרבה לתעודת בגרות מתוך התלמידים שאינם זכאים לתעודה מלאה. כמו כן, מידת השיפור בהשוואה להישגים קודמים. כמו כן, חישוב הגיוס לצה"ל או לשירות אזרחי/לאומי ומניעת נשירת תלמידים נערך בהשוואה למוסדות דומים לפי מגזר/או מגזר וסוג הפיקוח.

בהישגים הלימודיים נקבעו המדדים: הנישגים לאור מבחני המיצ"ב ביסודי ובחט"ב ולאור מדדי הטיפוח, אחוז הזכאות לבגרות, אחוז הצטיינות במבחני הבגרות, אחוז זכאות לתעודת בגרות איכותית, מידת השיפור בהשוואה להישגים בשנה הקודמת.

אורנה שמחון: "אבקש לברך אתכם ולשבח את הצוות החינוכי על העשייה הפדגוגית והעבודה השיטתית הנעשית. כמו כן, אני מברכת את תלמידי בית הספר על ההישגים המצוינים אליהם הגיעו בכל המדדים שפורטו. יישר כוח וכל הכבוד!"

ראש העיר כרמיאל משה קונינסקי : "אני מבקש לברך ולשבח את שרה עובד וגאי דקל והצוותים החינוכיים בבתי הספר ול אילן פרסטר על ההישגים המרשימים שמסבים לעיר כבוד רב. אני מודה לראש מינהל החינוך בעירייה אודי איזק ולצוות עובדי המינהל על עבודתם המסורה והמבורכת ומשוכנע שימשיכו בכך גם בשנה"ל החדשה".מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות