23.01.2022

יום ראשון

צילום: דוברות עיריית נהריה

משפרים את בטיחות הולכות והולכי הרגל בנהריה

עיריית נהריה החלה בימים אלה עבודות לשיפור הבטיחות וההנגשה של מעברי חציה בשדרות הגעתון מול התחנה המרכזית. מדובר בחלק חשוב מיישום תוכנית לשדרוג מערך התחבורה הציבורית בעיר שתכלול בין השאר את חידוש רציף האוטובוסים הוותיק שמול התחנה המרכזית שמיועד לשוב לפעילות מלאה.

"מדובר בציר תנועה מרכזי בו חולפים מדי יום כמות גדולה של כלי רכב ושל הולכי רגל החוצים במעבר החצייה שמול התחנה המרכזית. הדבר צפוי לגדול משמעותית עם מימוש התוכנית להפעלת רציף האוטובוסים", ציין מ"מ מנכ"ל העירייה, דוד אלחיאני.

במעברי החציה החדשים שולבו אמצעים שנועדו למתן את תנועת כלי הרכב תוך מתן עדיפות להולכי הרגל, ולראשונה בנהריה, בוצע שימוש באמצעי שנקרא 'אספלט פרינט'. מדובר בהטבעה של דוגמה מחוספסת על גבי האספלט, שמטרתה לדמות את מעבר החציה למדרכה, מה שיבהיר ויזכיר לציבור הנהגים כי העדיפות הינה להולכות והולכי הרגל.

אגף ההנדסה בעיריית נהריה שילב בפרויקט גם יצירת "אוזניים", שהן למעשה הרחבה של המדרכה, דבר שיסייע בקיצור משך החציה של הולכי הרגל ויבליט לציבור הנהגים את החוצים במעברי החציה החדשים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות