20.09.2021

יום שני

צילום: דוברות המשטרה

משלחת הסיוע הישראלית ליוון בראשות טייסת הכיבוי מהמערך האווירי של משטרת ישראל וחברת "אלביט" מערכות, השלימה אמש את יום פעולות הכיבוי הראשון בהצלחה

אמש, השלימה משלחת הסיוע הישראלית ליוון, בראשות טייסת הכיבוי, טייסת "אלעד" ע"ש אלעד ריבן ז"ל, מהמערך האווירי של משטרת ישראל המופעלת על ידי חברת "אלביט" מערכות את יום הסיוע הראשון. ארבעת אנשי צוות האוויר ביצעו 12 גיחות במשך שעות ארוכות, שבמהלכן הטילו הטייסים עשרות אלפי ליטרים של חומרי כיבוי במספר אזורי שריפה ביוון.

צילום: דוברות המשטרה

טרם יציאתם של צמד מטוסי הכיבוי אתמול לפעילות הסיוע, לאחר שצוותי הקרקע של חברת "אלביט" וחברת "Clear-cut" שבמשלחת הכינו את המטוסים למשימה, גובשה תמונת מצב משותפת עם הצוות המקומי המתכלל את המאבק בלהבות והוחלט על תוכנית פעולה מתואמת, במהלכה קיבלו 4 טייסי הכיבוי הישראלים משימות סיוע במספר מוקדי שריפות משמעותיים.

צילום: דוברות המשטרה

הטייסים הביאו לידיי ביטוי את יתרונותיה היחסיים של הטייסת הישראלית. מדובר בשטח הררי מיוער, הנחשב למאתגר ומורכב מבחינת פעולות הכיבוי, ללא גישה לכוחות כיבוי קרקעיים, הגובל במספר כפרים שלבתיהם נשקפה סכנה. שיטת הפעולה של טייסת הכיבוי הישראלית, המתבססת על שיתוף פעולה ותיאום בין טייסי הכיבוי הישראליים לטייסי הכיבוי המקומיים, ביניהם איש קשר האחראי על תיאום אל מול הכוחות הקרקעיים, ובכך פעילותם של מטוסי הכיבוי הישראליים הובילה לתוצאות מהירות ומשמעותיות.

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

לקראת חג סוכות: הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה קורא לציבור לנקוט במשנה זהירות בשימוש במכשירי חשמל בתוך הסוכה

לקראת חג סוכות הממונה על התקינה במשרד הכלכלה והתעשייה, איגור דוסקלוביץ, פונה לציבור ומבקש תשומת לב מרבית לאזהרות והוראות הבטיחות בשימוש במכשירים חשמליים בתוך הסוכה. הממונה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות