18.04.2021

יום ראשון

קרדיט: דוברות המשטרה

משטרת ישראל פיענחה פרשיית אונס קבוצתי חמור של נערה בת 17 הסובלת מפיגור

כנגד 5 חשודים, צעירים בשנות ה-20 לחייהם, תושבי הכפרים באזור כרמיאל יוגש הבוקר כתב אישום חמור ובקשה למעצר עד תום ההליכים באמצעות פרקליטות חיפה

ביום רביעי (3.3.21) בשעות הצהרים  התקבל דיווח במשטרת ישראל אודות היעדרותה  של נערה בת 17 מביתה.בעבור כמה שעות,בעוד השוטרים מחפשים אחרי הנערה, התקבל דיווח מבני משפחתה כי הנערה חזרה הביתה בשלום.
החיפושים הופסקו,אך בהתאם לנהלים, ובמיוחד כשמדובר בקטינה, הנערה נתבקשה על ידי חוקרי המשטרה למתן עדות. תוך זמן קצר הנערה הגיעה לתחנת המשטרה מלווה באחותה הגדולה.
חוקר המשטרה שגבה עדות מהנערה הבין במידי, כי אין מדובר בסתם העדרות.במהלך תחקור התברר כי זמן קצר לפני היעדרותה הנערה התכתבה עם צעיר במשחק רשת PUBG,ובמהלך ההתכתבות הציע לה הצעיר להיפגש ובהמשך הגיע לכוון ביתה, אסף אותה, פגש את חבריו, ואז  הותקפה הנערה מינית על ידי מספר גברים.


מיד חוקרת ילדים מיוחדת הוזמנה להמשך חקירת הנערה וחוקרי המשטרה פתחו בחקירה נרחבת על מנת לאתר את המעורבים. 
בני משפחתה של הנערה כלל לא ידעו שבתם נפלה קורבן לפגיעה מינית והעובדה התגלתה להם רק במהלך מתן העדות של הנערה בתחנת המשטרה.
החקירה העלתה כי לנערה נגרמו חבלות של ממש והיא נזקקה לטיפול רפואי כתוצאה ממעשיהם האלימים והאכזריים של חמשת החשודים.  

הנערה הובילה את חוקרי המשטרה לזירת האירוע החמור ותיארה בפניהם את מה שעברה במשך שעות.חוקרי המשטרה ואנשי הזיהוי הפלילי אספו מהזירה ממצאים רבים כולל ממצאים פורנזיים.במהלך ביצוע פעולות חקירה רבות ומגוונות, תוך שימוש במגוון אמצעים טכנולוגיים, הצליחו החוקרים של צוות חקירה מיוחד,אשר הוקם במשטרת כרמיאל, להגיע לזהותם של  5 חשודים במעשה ולאסוף ראיות נגדם בביצוע עבירות המיוחסות להם.


מעצרם של החשודים הוארך בבית המשפט מעת לעת והיום יוגש כנגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים באשמת אונס ובעבירות נוספות.
מקצועיות וחתירה לחקר האמת הם מערכי היסוד שלאורם פועלים שוטרי משטרת ישראל.* על פניו היה מדובר בהעדרות קצרה,הנערה חזרה לביתה ללא פגיעות נראות לעיין,  ואף בני משפחתה של הנערה לא חשדו שעברה תקיפה, מעשה האונס והחשודים במעשה השפל, היו עלולים לחמוק ממערכת אכיפת החוק אם חוקר המשטרה לא היה מקפיד לזמן את הנערה לתשאול השגרתי ומבצע אותו ביסודיות ובסבלנות חרף הקושי המסויים לתקשר עם הנערה/

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות