02.07.2022

שבת

משטרת ישראל ערכה אתמול במהלך כל היום פעילות אכיפה מוגברת בגזרת עיר שפרעם

שוטרי משטרת ישראל ערכו אתמול במהלך כל היום פעילות אכיפה מוגברת בגזרת עיר שפרעם כנגד עבירות תנועה מסכנות חיים, במהלכה נרשמו 103 דו״חות ונתפסו נהגים מסוכנים • רכבם הושבת

במהלך פעילות אכיפה מוגברת שנערכה אתמול בגזרת עיר שפרעם על ידי שוטרי משטרת שפרעם וסיירת האופנועים של אגף התנועה ארצי נרשמו כ-103 דו"חות תנועה ונתפסו נהגים בגין עבירות מסכנות חיים.
בין העבירות הבולטות בהן ניתן דגש ואשר מסכנות את ציבור משתמשי הדרך,נאכפו ונרשמו 12 דו"חות בגין עבירת היסח דעת- שימוש בטלפון נייד בזמן הנהיגה, 33 דו"חות בגין נהיגה ללא חגורת בטיחות,23 דו"חות בגין חציית קו הפרדה לבן,7 דו"חות בגין סטיה מהנתיב,9 דו"חות בגין חלונות כהים,5 דו"חות לכלי רכב דו גלגלי,3 רכבים הורדו מהכביש ועוד.


במהלך הפעילות נעצר על ידי המשטרה נהג, תושב שפרעם,בשנות ה30,בחשד לנהיגה בפסילה.הוא נעצר לחקירה ורכבו הושבת ל30 יום.

צילום: דוברות המשטרה


במהלך הפעילות נעצר על ידי השוטרים רוכב אופנוע,תושב שפרעם,בשנות ה30, ובבדיקה התברר כי הוא לא הוציא רישיון נהיגה מעולם.הנהג נעצר והועבר לחקירה.האופנוע הושבת ל30 יום.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות