30.11.2021

יום שלישי

משטרת ישראל עצרה נהג (21) שנתפס נוהג בזמן פסילה, ובגילופין. בהליך מהיר הוא הורשע לתקופה של 8 חודש מאסר ובעקבות בקשת המשטרה, רכבו יחולט (רכב מסוג 'אוודי')

בתאריך 7.10.21, במהלך פעילות שגרתית של שוטרים בתחנת מג'דל כרום, ביקשו השוטרים מאחד הנהגים (מג'דל כרום,21) לעצור. הוא סרב להישמע להוראותיהם והמשיך בנסיעה מהירה עד שהשוטרים חסמו לו את הנתיב והוא בלם את רכבו.

אז התברר שמדובר בנהג שנוסע בזמן פסילה, בעקבות הליך משפטי שמתנהל נגדו בעבירות דומות. נוסף לכך, בבדיקת ינשוף שביצעו לו השוטרים נמצא כי בגופו כמות אלכוהול הגובהה מהמותר בחוק.

הוא נעצר ונלקח לחקירה.

בהליך מהיר בהובלת משטרת ישראל הוא הורשע ל-8 חודשי מאסר ו-12 חודשי מאסר על תנאי. כמו כן בית המשפט נאתר לבקשת המשטרה ורכבו של החשוד יחולט (רכב מסוג 'אוודי').

משטרת ישראל רואה פועלת בצורה תקפיה כנגד עברייני תנועה המסכנים את שלומו של ציבור הנהגים ומשתמשי הדרך. עברייני תנועה שמצפצפים על החוק ובוחרים להמשיך לנהוג למרות שרישיונם נפסל, ומוסיפים "חטא על פשע" כאשר נוהגים תחת השפעת אלכוהול, מסכנים את משתמשי הדרך, את הולכי הרגל ועלולים להוביל לתאונות דרכים קטלניות. המשטרה תשתמש בכל הכלים שעומדים לרשותה, כולל דרישה להפעלת עונשי מאסר על תנאי – ובדגש על חילוט המכוניות של עברייני התנועה – כדי להיאבק בתופעה זו.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות