27.09.2021

יום שני

צילום: דוברות המשטרה

משטרת ישראל ורשות המסים עצרו הבוקר בתום חקירה סמויה, שני חשודים תושבי בענה ופרדס חנה, בחשד לעבירות שונות בהן הלבנת הון, השמטת הכנסה, הפקת חשבוניות מס פיקטיביות וקשירת קשר לביצוע פשע

בתום חקירה סמויה בת מספר חודשים, שנוהלה על ידי היחידה המרכזית של משטרת ישראל במחוז חוף יחד עם משרד פקיד שומה חקירות חיפה והצפון ברשות המסים, נעצרו הבוקר שני חשודים תושבי בענה ופרדס חנה, בחשד לעבירות של הלבנת הון, השמטת הכנסה, הפקת חשבוניות מס פיקטיביות וקשירת קשר לביצוע פשע כאשר על פי החשד גייסו "אנשי קש" באמצעותם הוקמו מספר רב של חברות שונות על שמם, לרוב בתחום הבנייה. לחברות שאינן קיימות בפועל נופקו חשבוניות והמחאות והחלה תנועת כספים בהיקף של עשרות מיליוני שקלים. מול היקף פעילות זה קוזז וניתן החזר מע"מ בסך של עשרות מיליוני שקלים וכן פטור מתשלום מס הכנסה.

צילום: דוברות המשטרה

הבוקר, כאמור, בתום איסוף הראיות הנדרשות, עברה החקירה לשלב הגלוי, כאשר צוותים משולבים של בלשי ימ"ר חוף ולוחמי מג"ב צפון ב וחוקרי רשות המסים בסיוע כלבני רשות המסים , עצרו את שני החשודים, תושבי בענה ופרדס חנה בגילאי 49 ו 37 בחשד למעורבות בפרשיה. עם מעצרם של החשודים, ערכו הכוחות חיפוש בבתים ומשרדים בהם נתפס כסף רב במזומן, מסמכים וכלי רכב יוקרתיים בשווי של מאות אלפי שקלים לשם העברתם להמשך הליך חילוט

צילום: דוברות המשטרה

מעצרו של תושב בענה הוארך היום לבקשת המשטרה בבימ"ש השלום חיפה עד ליום שישי. חשוד נוסף שוחרר בתנאים מגבילים. החקירה בראשיתה וצפויים מעצרים נוספים.

צילום: דוברות המשטרה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות