13.06.2021

יום ראשון

קרדיט: משטרת ישראל. אילוסטרציה

הפשיעה לא עוצרת: בקשה לעזרת הציבור באיתור נעדר, ודיווח על מעצר חשוד בעבירות מין בצעירות בנות 12-15.

משטרת ישראל עצרה תושב עכו העונה לשם מועתז חסארמה בן 32 החשוד בביצוע הטרדות מיניות של צעירות .

משטרת ישראל עצרה חשוד בן 32, תושב עכו, בחשד כי נהג להטריד מינית ילדות צעירות באמצעות האינסטגרם והווטסאפ כשהוא מתחזה לבחור צעיר בשם אדם.

החשוד נהג לשלוח לילדות תכניים מיניים ואף בקש מהן לשלוח אליו תמונות אינטימיות, ולאחר מכן, היה מתאם עם הבנות פגישה בעיר מגוריהם על מנת לפגוש אותן פיזית.

החקירה החלה לאחר שאם אחת הבנות, התלוננה לאחר שהבחינה בתכנים מטרידים בטלפון של ביתה

החקירה נפתחה בעקבות תלונה שהגישה אימא של ילדה המתגוררת בעפולה לאחר שהבחינה בתכנים המיניים בטלפון של ביתה. מיד עם הגשת התלונה נפתחה חקירה מקיפה בה הופעלו יחידות חקירה ובילוש שעבדו בשיתוף עם יחידת הסייבר של מחוז צפון, עם התקדמות החקירה חוקרי המשטרה הגיעו לקורבנות נוספים וקיים חשד כי החשוד הטריד/פגע בעשרות קורבנות.

החשוד נעצר על ידי בלשי המשטרה בעיר עפולה ובהמשך בהתאם לבקשת המשטרה, בית משפט השלום בטבריה האריך את מעצרו עד ליום שני ה-13.11.17. 

משטרת ישראל / יח' הסייבר במחוז צפון מבקשת את עזרת הציבור לצורך איתור קורבנות נוספים. כל היודע דבר על מקרים נוספים או יכול לסייע במידע נוסף מתבקש להתקשר ליח' הסייבר בטלפון 04-6728432 או למוקד 105 של משטרת ישראל.

מצב תמונת החשוד:

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

פרשת השבוע

פרשת קורח

כניסת שבת: 19:17יציאת שבת: 20:32 אף אחד לא אוהב לקבל ביקורת, נקודה! לא ביקורת בונה (את מי?), ולא שום סוג של ביקורת המסתתרת תחת שמות שונים

תרבות

טייסי הדואר

טייסי הדואר, הינו מושג בהיסטוריה של התעופה בעולם, טייסים חלוצים בתחומם העומדים באותה שורה עם מגלי ארצות וחוקרי העולם, החלוצים במערב ארצות הברית , חוקרי

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות