30.07.2021

יום שישי

צוות מרפאת עוספיה. צילום: דוברות כללית

מרפאה מחודשת בעוספיה

מרפאת כללית בעוספיה שינתה את פניה בעקבות שיפוץ מקיף ומותאם לעידן החדש

כ-5000 מבוטחי כללית במרפאת עוספיה מופתעים בהגיעם למרפאה שלהם כשהם מגלים שהיא שינתה את פניה לחלוטין, לאחר שחודשה בשיפוץ מקיף, בעקבותיו הפכה המרפאה הותיקה למתקן חדיש ומאיר פנים, כולל עמדות שרות מונגשות. 

הצוות המוביל במרפאה כולל את ד"ר מהאדי רמאל – רופא משפחה ומנהל המרפאה, סחר מנצור – המנהלת אדמיניסטרטיבית, בשאראת סאמר – מנהל הסיעוד, מנאר הלון– מנהלת הרוקחות. השירות במרפאה ניתן על ידי צוות של 2 רופאי משפחה, רופא ילדים, 2 רופאות נשים, 3 רופאי משפחה, אורתופד, מומחה סוכרת, פסיכיאטר ודיאטנית. כמו כן,יש שורה של רופאים עצמאיים אשר מעניקים ללקוחות כללית טיפול במרפאותיהם הפרטיות, ללא תשלום נוסף כשמרפאת עוספיה היא מרפאת האם.

בבית המרקחת ניתן גם ייעוץ רוקחי אישי, שהינו שירות בלעדי לכללית של ייעוץ ללא תשלום למי שנוטל מספר רב של תרופות באשר לתופעות, לוואי, התוויות נגד ואופן הנטילה והשמירה הנכון של התרופות. 

רונן נודלמן– מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי: אני גאה על כי כללית ממשיכה לפתח ולשדרג שירות גם תוך כדי ההתמודדות עם הקורונה והדאגה להקמת מתחמי בידוק, ליווי החולים בביתם, הסברה ועתה גם היערכות למבצע חיסוני הקורונה והמשך חיסוני השפעת. השיפוץ הנרחב בעוספיה, יחד עם התחדשות הצוות נעשה במסגרת ההשקעה הרבה שלנו בשיפור וקידום השירות בכלל ובכפרים הדרוזיים בפרט. לשמחתנו, במהלך השנה האחרונה בוחרים עוד ועוד תושבי עוספיה להצטרף לכללית לאחר שהם מתרשמים מהשדרוג המשמעותי בשירות המוצע להם וממגוון התשתיות בכללית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

הבלאגן ברחוב הסייפן – עקיצה ב 54 שניות

אפילו חיפאים ותיקים ומנוסים ייאלצו להודות במבוכה שאינם יודעים היכן ממוקם רחוב סייפן. מדובר ברחוב קטן ושליו ללא מוצא באורך כולל של כ200 מטר, הממוקם

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות