23.06.2021

יום רביעי

בטחון כרמל , קרדיט צילום – אלי דדון

מרגישים בטוח בכרמל: צוות הביטחון במרכז הרפואי הצליח להפחית את אירועי הגניבות.

מקצועיות וערנות של צוות הביטחון במרכז הרפואי כרמל יחד עם שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים הצליחו להפחית את אירועי הגניבות בבית החולים ב 25 אחוז.

השבוע שוב נתפס חשוד בגניבת טלפון סלולרי מאחת המחלקות, צוות הביטחון זיהה את הגניבה והחשוד נעצר מיד והובל לחקירה ע"י משטרת חיפה.

ניר רוגר מנהל הביטחון של כרמל – " יש לנו אפס סבלנות כלפי הגנבים, צוות הביטחון שלנו ערוך ומוכן ואנו עושים ונעשה הכל כדי להעניק את מקסימום ביטחון למטופלים ולמבקרים בכרמל "

ירידה של 25% במקרי גנבה מדווחים ממטופלים, של מבקרים וצוות בשנת 2020 במרכז הרפואי כרמל לעומת השנה הקודמת, כך מעדכן מנהל הביטחון של כרמל ניר רוגר. זאת למרות שהגנבים מנצלים את חובת עטיית המסכות על הפנים עקב הקורונה ובכך הם חושבים שהם מסתרים את עצמם מפני מצלמות האבטחה. 

"אין ספק כי השימוש במסכות מקשה על זיהוי הפנים של החשודים אך ישנם סימני זיהוי נוספים ואמצעים טכנולוגיים בהם אנו עושים שימוש". מסביר רוגר. השבוע תפס סגן המנב"ט ליאב חיים חשוד נוסף בגניבת פלאפון, הגנב נעצר ונלקח לחקירה עי שוטרי משטרת חיפה.

מספר סגן מנהל הביטחון בכרמל ליאב חיים "בשעה 08:10 התקבל דווח ממחלקת אורתופדיה על גנבת פלאפון מסוג אייפון 8 ממאושפז במחלקה. הגעתי מיד למקום ולאחר בדיקה במצלמות האבטחה ובאמצעים טכנולוגיים נוספים איתרתי אדם חשוד שנכנס למחלקה בדיוק בזמן המדווח.

בנוסף ראיתי כי ביציאתו מביה"ח נראה אותו החשוד עם שני טלפונים בידיו (ראו תמונה מצורפת). תיאור החשוד ותמונתו הועברו לצוות הביטחון והאירוע דווח למשטרה. 

קרדיט צילום – אלי דדון

לאחר כשעה החשוד שב לביה"ח , עוכב ע"י המאבטחים בכניסה ותוחקר על ידנו יחד עם צוות השוטרים. במהלך התחקור עלה כי החשוד נכנס לביה"ח על מנת ללוות את אחיו לטיפול רפואי אך לא הציג סיבה סבירה להמציאו במחלקת אורתופדיה.

בהמשך החקירה ביצעה המשטרה חיפוש ברכבו של האח ושם אותר הטלפון הגנוב מהמחלקה בתוך בתא המטען. 

החשוד נעצר במקום ונלקח להמשך חקירה בתחנת המשטרה. משטרת חיפה מעדכנת כי לחשוד אירוע גנבה נוסף משנת 2013 במחוז חיפה ".

מנהל הביטחון ניר רוגר אומר כי במרבית האירועים נגנבים טלפונים, כסף מזומן , כרטיסי אשראי ותכשיטים. על מנת למנוע אירועי גנבה אנו פועלים בשלושה מישורים מעדכן רוגר:

ביצוע הדרכות ביטחון לצוות ביה"ח בדגש על איתור חשודים. זהו הרובד החשוב ביותר מבחינתי, הם בשטח, חיים את המחלקה וערים לכל שינוי.

הדרכות למטופלים הנעשות ע"י צוות הסיעוד בקליטתו במחלקה בדגש על שמירת רכוש וחפצים אישיים.

תרגול מערך האבטחה תוך שיפור מתמיד של אמצעי ביטחון בדגש על מצלמות אבטחה. 

לסיכום ממליץ רוגר למטופלים להמעיט בהבאת בחפצי ערך וכסף מזומן. כמו כן אין להשאיר ציוד אישי ללא השגה ולדווח לביטחון על כל אדם חשוד הנמצא בביה"ח.

בהזדמנות זאת אני מבקש להודות לשוטרי וקציני תחנת חיפה על שיתוף הפעולה  הפורה

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות