05.08.2021

יום חמישי

צילום: דוברות כללית

מקצועי ומרגש: בריאות צרפתית

מפגש מקצועי ומרגש בין כללית במחוז חיפה וגליל מערבי לבין רופאים עולים מצרפת לקראת קליטתם בארץ וכצוות רפואי

כללית ערכה מפגש עם עולים מצרפת, שנמצאת כרגע באולפן בנהריה, בהם רופאי משפחה, רדיולוג, רופא א.א.ג, מרדים, רופאת שיניים ורוקח. זאת, במטרה להציג בפניהם את עולם הרפואה בישראל ובאיזור וכן לבדוק אפשרויות לקראת קליטת בהמשך כעובדי כללית.

המפגש, שהתקיים ביוזמתה של ד"ר לילך דולב – סגנית המנהלת הרפואית במחוז, החל במנהלת אשר של כללית הממוקמת בנהריה שם ניתנה סקירה על כללית בארץ ובאיזור חיפה וד"ר אסף הלפרין – מנהל המנהלת, הציג את הנעשה על ידי כללית באיזור, כולל ביקור במרפאות כללית אוסישקין וגעתון שם גם הוצגה בפניהם המתכונת היחודית של מרכזי בריאות האישה והילד.

התחנה השניה היתה בקריית בריאות זבולון שם התרשמו מהמרכז הרפואי הגדול וממגוון המקצועות, הפעולות והניתוחים שמוצעים במרכז רפואי בקהילה. על אף שהם דוברי עברית, הם שמחו לשמוע את ההסבר בצרפתית שוטפת מפיה של מנהלת המרכז – ד"ר דליה קסנר. המשך הסיור בקריות כלל ביקור במרפאת לב הקריה בקרית אתא, כולל המרכז החדש לבריאות הילד ומכון הפיזיותרפיה שפועל במקום, בהנחייתה של מנהלת מנהלת קריות- ד"ר סילבי שילר.

כדי להבטיח המשך הקשר ולבחון את השתלבותם במרפאות כללית, קושר כל אחד למנהל הרלוונטי בתחום התמחותו.

ד"ר לילך צולר, המנהלת הרפואית של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי:  

אנחנו מקדמים בברכה את הרופאים והרופאות שבחרו לעלות ארצה ושמחים לסייע להם לקראת שילובם במערכת הבריאות בישראל. נהנינו להיפגש עם קבוצה איכותית, מנוסה ונרגשת של אנשי רפואה אשר שואפים לתרום ולהשתלב בארץ.  אנו רואים זאת כזכות לקלוט אותם במערך הקהילה של הכללית.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

אורחים במסעדת ה-BP חיפה

מסעדת ה-BP המיתולוגית במפרץ חיפה אירחה השבוע את ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים לשעבר והמועמד המרכזי להנהגת הליכוד לאחר עידן נתניהו. בנוסף, היום התארח במסעדה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות