02.08.2021

יום שני

קרדיט לתמונות: ההסתדרות במרחב חיפה

מקדמים את הנמל: עובדי נמל המספנות הצטרפו הסתדרות

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה בירך על הצטרפותם של עובדי נמל המספנות

עובדי נמל המספנות הצטרפו השבוע לאפליקציות 'עובדים בריא' ו-'ביחד בשבילך' של ההסתדרות החדשה, במסגרת מבצע פרי יוזמתו של יובל מושקוביץ מזכיר איגוד מקצועי ומחזיק תיק התחבורה במרחב חיפה. 

מזכיר איגוד עובדי התחבורה במרחב חיפה יובל מושקוביץ, יחד עם האגף להתאגדות עובדים בהסתדרות פרסמו בפני עובדי נמל המספנות את אפליקציית 'עובדים בריא' ואת כרטיס מועדון 'ביחד בשבילך'. העובדים התלהבו לגלות כי הם יכולים להפוך צעדים למטבעות ולקנות בהן מתנות. 

יחד עם אפליקציית 'עובדים בריא' יכלו העובדים גם להוריד את אפליקציית 'ביחד בשבילך'. גם חברת מקס שלחה לאירוע נציג מטעמה וצירפה עובדים אל כרטיס האשראי שלה, הכרטיס הינו ללא תשלום. משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה בירך על הצטרפותם של עובדי נמל המספנות והודה ליובל מושקוביץ על היוזמה הברוכה.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

מפקד חדש לבסיס חיל הים בחיפה

דובר צה"ל: תת-אלוף טל פוליטיס נכנס לתפקיד מפקד בסיס חיפה של זרוע הים הערב (א'). טקס החילופים התקיים במעמד מפקד זרוע הים, אלוף אליהו שרביט, מפקדים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות