21.05.2022

שבת

מכשירי דפיברילטור מצילי חיים הוצבו בשכונות בעכו
באדיבות עריית עכו

מצילי חיים הוצבו בשכונות בעכו

עשרה מכשירי דפיברילטור (מפעמים) מצילי חיים חולקו לאחרונה לפעילי השכונות ברובע המנדטורי בעכו. מדובר במיזם של מינהל קשרי קהילה בעיריית עכו בשיתוף פעולה עם "תנועת אור".

המתנדבים בשכונות התקינו בלובי של הבתים המשותפים ברובע המנדטורי וברחבי העיר את המכשירים, כדי שיהיו נגישים וזמינים לכל שכן או אדם במקרה הצורך. הפעילים אף קיבלו הכשרה מתאימה למען תושבי הבניין והשכונה כולה.

ראש העיר עכו, שמעון לנקרי בירך על המיזם ואמר: "אמרת חז"ל תמיד עומדת לנגד עינינו ולכן הצלת חיים של כל אדם היא בבחינת עולם ומלואו. אני שמח שהעירייה מובילה מיזם חשוב לאין ערוך שכל תפקידו להציל חיים".

הפרויקט מציל החיים נערך בשיתוף היחידה להתנדבות במנהל קשרי קהילה, אגף הביטחון, מרכז הצעירים, המינהל לשירותים חברתיים, מד"א מרחב אשר ובסיוע עמותת "שכן מציל חיים", העוסקת בקידום מודעות למכשירי החייאה, רכישתם והגברת פריסתם בארץ.

בשבוע שעבר התקיים יום ארצי להעלאת המודעות למכשירי החייאה, בסימן "שמים לב". ביום זה התקיימה ביוזמת תנועת אור הכשרת של כ-50 פעילי שכונות בהגשת עזרה ראשונה, בסיומה קיבלו המשתתפים תעודת מגיש עזרה ראשונה.

בתנועת אור ציינו בסיפוק את תרומתם והירתמותם של כלל בעלי תפקידים שפינו מזמנם לעזרה וחשיבה, ובעיקר התושבים הפעילים הנהדרים והמחויבים של העיר עכו שהצטרפו למיזם מציל החיים. "כך נבנית  קהילה בשכונה, מתוך ערבות הדדית ועזרה לזולת ובמקרה הזה גם היכולת להציל חיים במקרה חירום".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות