29.11.2021

יום שני

מנהל המרכז הרפואי, פרופ' ברהום, וסגנו ד"ר שלג, עם עובדי מחלקת הדימות צילום: רוני אלברט המרכז הרפואי לגליל

מציינים את יום הדימותן הבינלאומי במרכז הרפואי לגליל

מערך הדימות של המרכז הרפואי לגליל בנהריה, בהובלתם של מנהל המחלקה, ד"ר דורון פישר, והדימותן (רנטגנאי) הראשי, רג'א עודה, ציינו את יום הדימותן הבינלאומי, שמטרתו להוקיר את טכנאי הרנטגן של ביה"ח על עבודתם החשובה.

עובדי מערך הדימות התכנסו באודיטוריום שבמרכז לחינוך לבריאות ע"ש אנגל, שם נפגשו עימם מנהל המרכז הרפואי, פרופ' מסעד ברהום, וסגנו ד"ר צבי שלג.

פרופ' ברהום הודה לעובדי מערך הדימות, עליהם אמר כי הם מהווים חוליה מקשרת בין הידע הרפואי לבין העולם הפנימי של גוף האדם, ופעמים רבות משמשים "העיניים של הרופאים", באמצעות שימוש בטכנולוגיה חדשנית ופורצת דרך.

מערך הדימות במרכז הרפואי לגליל מהווה עוגן חשוב בפעילות היומיומית, עם כ-300 אלף בדיקות המתקיימות מדי שנה, וביניהם צילומי רנטגן, בדיקות אולטרסאונד, תהודה מגנטית (MRI), אנגיו (מחלות כלי דם), בדיקות CT ופעולות מורכבות ביחידה לרדיולוגיה פולשנית (צינתורי מוח).

במהלך השנים עברה המחלקה קפיצת מדרגה רצינית, כאשר מיחידה צנועה עם שלושה חדרים בתחילת הדרך, הפכה למערך מרשים עם 15 חדרים, שהינו מוביל ברמה הארצית ומעניק שירותים רבים ומגוונים לרווחת הקהילה אותה משרת המרכז הרפואי, הכוללת 650 אלף תושבים.

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פירסט קלאס

מה עוד אפשרי להגיד על עומר אצילי שעדיין לא נאמר ? שחקן הקלאץ' של הליגה הישראלית הוכיח שוב מה טמון לו ברגליים, כשפעם השנייה העונה

חדשות היום

נחנכה מעבדת החדשנות ESIL חיפה

מעבדת החדשנות ESIL שהוקמה בהשקעה של 12 מיליון שקל, ביוזמת הרשות לחדשנות חנכה אמש את מתחם החדשנות החדש במתחם קבוצת בזן שבמפרץ חיפה בנוכחות יזמים

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות