23.05.2022

יום שני

טקס סיום קורס חובשים בראמה - צילום דוברות מדא
טקס סיום קורס חובשים בראמה - צילום דוברות מדא

מצטרפים למשפחת מד"א

בטקס שנערך בסוף השבוע ביישוב ראמה בצפון הארץ סיימו עשרות צעירים מהמגזר הדרוזי את הכשרתם הרפואית והצטרפו למשפחת מד"א כחובשי רפואת חירום ומגישי עזרה ראשונה. הקורסים הועברו כחלק משיתוף פעולה רחב של מגן דוד אדום ועמותת קשת לחיים ובימים אלו עורכים במגן דוד אדום ימי גיוס לקראת פתיחת קורסי חובשים נוספים בישובים דרוזים בצפון.

עמותת קשת לחיים מעודדת צעירים להשתלב ולהתנדב בקהילה, מסייעת בגיוס צעירים להתנדבות במד"א ויוזמת יחד עם שירותי הדם של מד"א ימי התרמות דם במגזר הדרוזי.

יושב ראש עמותת קשת לחיים, וגדי פרהודדד : "מבחינתי טקס סיום זה יום חג. שיתוף פעולה בין עמותת קשת לחיים לבין הנהלת מד"א הוכיחה הצלחה מצויינת. פעם ראשונה שזה קורה וזה נותן שירות מצויין לאזרחים בכפרים ומקצר את זמני הטפול לחולים. זה רק יריית הפתיחה, מחזור ראשון מתוך עוד הרבה קורסים בעתיד. אני מודה לכל הנהלת מד"א על שיתוף פעולה פורה ומיוחד ומאחל המון הצלחה לעמותת קשת לחיים ומד"א ביחד".

מנהל מרחב אשר במד"א, אלי פרץ: "לצד הציוד הרפואי המתקדם, הלב הפועם של מד"א הוא ההון האנושי האיכותי והמקצועי, אשר מציל חיים מדי יום בשטח. אני מודה לעמותת קשת לחיים ולעמוד בראשה על שיתוף הפעולה ומברך את עשרות בוגרי הקורסים מהישובים הדרוזים על הצטרפותם למשפחת מד"א ובטוח שבעזרתם נחזק עוד יותר את המענה הרפואי של מד"א למען התושבים".

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

יכול גם לעניין אותך

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות