21.10.2021

יום חמישי

עמליה מקבלת את התעודה מד"ר דינה פרין מנהלת המעבדות קרדיט – צילום אלי דדון

עמליה גטשטיין בקשי -מצטיינת המעבדות של כרמל

עמליה גטשטיין בקשי – מנהלת האיכות במעבדות מרכז רפואי כרמל היא הזוכה בפרס מצטיין רבעון מעבדות כרמל לקיץ 2020

ד"ר דינה פרין שכטר מנהלת מעבדות כרמל ברכה בשם את עמליה כל מנהלי המעבדות ואמרה,

" עמליה הצטרפה למעבדות כרמל לפני 4 שנים. כבר עם תחילת עבודתה במעבדה לסרולוגיה בלטה ביכולות, כישורים, חריצות ואחריות יוצאי דופן. אחד הפרויקטים שלה שזכה להערכה והטמעה במעבדות אחרות בכללית הינו פרויקט הקמת מערך תיעוד ומעקב  תוצאות בקרת איכות לבדיקות סרולוגיה.

בשנה האחרונה מונתה עמליה למנהלת איכות מערך המעבדות, תפקיד אותו היא מבצעת בהצטיינות יתרה החל בכתיבת נהלים והנחיות, הדרכות לצוות העובדים ולמנהלי המעבדות, ניהול פורום איכות,

יוזמת אינספור הצעות לייעול ולשיפור תהליכים והוצאתם לפועל, ועד הדרכות לצוותי רפואה וסיעוד והנחית מחזיקי ענין מחוץ לתחומי המעבדה. עמליה תמיד נכונה לבצע כל משימה שמוטלת עליה, והביצוע תמיד – מעולה.

ברבעון האחרון התגייסה עמליה גם לעבודה אינטנסיבית  ומסורה במעבדת הקורונה, וזאת ללא כל צמצום בעבודה בתחום האיכות ומעבר לכך. גם במעבדת הקורונה היא מהווה  גורם מנחה לצוות, והכל ברוח טובה וחברית. עמליה אהודה ומוערכת על כל עובדי המעבדה והמנהלים, ועל כך מוענק לה הפעם מצטיין רבעון ב-2020.
כששואלים את עמליה מזה כרמל בשבילה היא עונה, "כרמל בשבילי זה משפחה ובית, כיף לי לעבוד במעבדות כרמל. אני מרגישה כאן שיש לי מקום להגיע לידי ביטוי ואני מקבלת הערכה על העבודה לאורך כל הדרך מה שמחזק אותי מאוד. המעבדות שלנו בכרמל עם צוות נהדר ומה שמייחד אותנו זאת עבודת צוות מגובשת. אני מאמינה שתמיד יש מקום להשתפר ואני מודה על הבחירה בי ומקווה להמשיך בעשייה המוצלחת במעבדות ".
עמליה גטשטיין בקשי למדה מדעי החיים באוניברסיטת תל אביב עבדה 9 שנים בפתולוגיה בביה"ח בלינסון של הכללית ולפני 4 שנים עברה לכרמל.
עמליה בת 38 תושבת חיפה נשואה ואימא גאה ל 2 ילדים עלמא בת 5 וחצי ואדם בן 4

מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות היום

פרקליטות מחוז חיפה (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד רפאל סטיוי (45) תושב חיפה, בגין עבירת מעשים מגונים בקטינה ללא הסכמה ובעבירות מעשים מגונים בשש קטינות בגילאי 8-16 במספר רב של הזדמנויות

בכתב האישום שהגישה עו"ד אילנה פיקוס-רויטבלט נמסר, כי הנאשם נשוי ואב לילדים, ביצע מעשים מגונים בשתי קטינות, שטרם מלאו להן שש עשרה שנים, שלא בהסכמתן

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות