05.08.2021

יום חמישי

צילום: עיריית חיפה

מפקחי העירייה חילצו גור חתולים שנלכד על עץ במרכז המסחרי בקריית אליעזר, בזמן שאמו עומדת בסמוך ועוקבת בדאגה

בעקבות פנייה למוקד העירוני 106, על חתול שנתקע על צמרת עץ בכיכר מאירהוף בקרית אליעזר, מיהרו מפקחי השירות הווטרינרי של עיריית חיפה ברוך קראוס ודורון אזולאי לצאת למקום. 

מכיוון ולא הייתה דרך להגיע לחתלתול מלמטה, נעזרו המפקחים בבעלי החניות במקום ועלו על גג המבנה, שם גילו כי סוכך ברזנט חוסם את הדרך לחילוץ החתלתול. הפקחים לא וויתרו והשאילו ציוד, בעזרתו שחררו את הברגים והצליחו להגיע אל גור החתולים ולהורידו מהעץ.

 כל אותו זמן שהמפקחים עסקו בשחרור החתלתול, עמדה אמו החתולה בסמוך ובדאגה מופגנת. כשחולץ החתלתול, שמחה אמו לקבל את הגור והוא נרגע כשראה אותה ממתינה לו.

המפקחים חיברו בחזרה את הסוכך למקומו, החזירו את הציוד והסולמות והמפתחות לגג לבעלי החניות שעזרו וסייעו בפעילות.

מנהל השרות הוטרינרי ד"ר יאיר וייס ציין, כי  עיריית חיפה רואה ברווחת בעלי החיים וחתולי הרחוב שליחות ומטרה ותמשיך לפעול לרווחתם.

צילום: עיריית חיפה
מערכת כרמליסט

מערכת כרמליסט

"כרמליסט" הינו אתר חדשות מקצועי וחדשני אשר מעדכן באופן שוטף על כל הנעשה בעיר חיפה. "כרמליסט" שם לעצמו מטרה להביא את החדשות המעניינות והחשובות ביותר הקשורות בעיר חיפה תוך מתן חווית משתמש נוחה לכלל תושבי האזור.

שתפו עכשיו

שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב twitter

יכול גם לעניין אותך

חדשות חיפה

אורחים במסעדת ה-BP חיפה

מסעדת ה-BP המיתולוגית במפרץ חיפה אירחה השבוע את ניר ברקת, ראש עיריית ירושלים לשעבר והמועמד המרכזי להנהגת הליכוד לאחר עידן נתניהו. בנוסף, היום התארח במסעדה

מעקב
הודע על
guest
0 Comments
פידבקים מוטבעים
ראה את כל התגובות